20.05.
Finanšu un tautsaimniecības
komitejas 5.sēde

27.05.
Domes kārtējā 6.sēde

 

 

 

Saistītie raksti

“Izglītība VAR” – izglītības vadītāju forums 21. augustā

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Mirkli pirms jaunā mācību gada sākuma – 21.augustā – Liepājā, koncertzālē Lielais Dzintars, notiks izglītības vadītāju un komandu forums “Izglītība VAR”. Foruma galvenā ideja ir palīdzēt izglītības vadītājiem un viņu komandām pirms jaunā darba cēliena vienas dienas laikā papildināt jau esošās zināšanas ar jaunākajām vadīšanas, organizēšanas, komandas un sevis motivēšanas atziņām.

Forumā uzstāsies dažādu jomu profesionāļi un līderi, piemēram, Liene Cipule, Andris Gribusts, Mārtiņš Bičevskis, Artūrs Mednis, Uvis Helmanis, Marija Ābeltiņa, Zanda Rubene u.c. Lektori apzināti izvēlēti ne tikai no izglītības sektora, bet dažādām nozarēm, lai foruma dalībnieki gūtu pēc iespējas plašākas iespējas salīdzināt, izzināt, rast sev noderīgo.

“Spiediens, ko skolotājiem, izglītības darbiniekiem uzliek sabiedrība, prasot nepārtrauktu pielāgošanos, izcilību, individuālu pieeju un inovācijas, nenoliedzami rada pietiekami lielu spriedzi visiem izglītības procesā iesaistītajiem. Tieši skolu direktori un vadības komandas ir tās, kuras ir atbildīgas par to, kā līdzsvarot visu iesaistīto pušu intereses, vienlaikus gan atbalstot, gan mudinot savas skolas skolotājus un darbiniekus pieņemt nemitīgās pārmaiņas,” uzskata foruma rīkotāji. Tādēļ forums izglītības vadītājiem un skolu vadības komandām vairāk tieši par līderību, vadības jautājumiem, organizāciju pārmaiņām ir loģiska atbilde šim izaicinājumam.

Forumā plānotas trīs sesijas. Sesijā “Nākotnes vadītājs” tiks skatīti globāli izglītības jomas attīstības jautājumi, tendences, savukārt, otrajā blokā “Cilvēku vadītājs” runās par komandas vadību, motivēšanu, līderību, paaudzēm darba vietā, produktivitāti tieši izglītības iestāžu kontekstā. Dienas nobeigumā sesijā “Sevis vadītājs” plānotas tēmas ar mērķi palīdzēt vadītājiem pašiem rast sev motivāciju, kapacitāti uzturēt sevī vēlmi mācīties, būt efektīvākiem, lai spētu labāk palīdzēt savām komandām ikdienas darbos.

Foruma organizatori plāno tā norisi gan klātienes formātā, gan tiešsaistē. “Ja situācija saistībā ar COVID – 19 nemainīsies un plānotais regulējums būs spēkā, tad rēķināmies ar to, ka koncertzālē Lielais Dzintars varēsim pulcēt ap 300 dalībnieku, taču forums būs pieejams arī tiešsaistē,” informē organizatori.

 

Plašāka informācija par forumu, lektoriem, tēmām pieejama mājas lapā http://www.izglitibavar.lv

 

Dalīties:
3. jūlijs, 2020, Līga Solosteja
lveerudeen