Nometne “Gribu un varu dzīvot zaļi” 2020

Augusta pirmajā nedēļā 30 Apes novada bērniem un jauniešiem vecumā no 7 līdz 16 gadiem ir iespēja piedalīties Vides izglītības nometnē “Gribu un varu dzīvot zaļi”, kas notiks Vidagā. Dzīvosim teltīs, iesim pārgājienos, būs nakts trasīte, radošās darbnīcas, … Pieteikšanās līdz 29.jūlija vakaram, rakstot uz e-pastu (bērna vārdu, uzvārdu, skolu un klasi) unre@inbox.lv. Dalības maksa 0,00 eiro.

Nometni finansē Sabiedrības integrācijas fonds Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “Ģimenei draudzīga pašvaldība” atklāta projektu konkursa NVO un pašvaldībām “Ģimenei draudzīgas vides veidošana” ietvaros un Apes novada dome. Nometni organizē biedrība “Pagasta attīstības grupa “Vireši”” . #SIF_vietagimenei #apesnovads

Una Reķe

2. jūlijs, 2020, Līga Solosteja