20.05.
Finanšu un tautsaimniecības
komitejas 5.sēde

27.05.
Domes kārtējā 6.sēde

 

 

 

Saistītie raksti

Novusa “APES KAUSS 2020” 4.posms brīvā dabā

Print Friendly, PDF & Email

 

Uz novusa “Apes kauss 2020” 4.posmu 19.jūlijā sabrauca 35 dalībnieki no Cēsīm, Rūjienas, Balviem, Pociema, Palsmanes, Druvienas, Valkas, Valmieras, Variņiem, Vaidavas, Gulbenes, Alūksnes un Apes. Sacensību dalībniekiem un organizatoriem šī bija pirmā reize, kad spēlētāji sacentās ārpus telpām, brīvā dabā.

Jaunos, neierastos apstākļos, saules lutināti, novusa spēlētāji katrs izspēlēja 10 kārtas, lai noskaidrotu labākos spēlētājus, un tā, pirmo vietu ieguva Edgars Plauks no Cēsīm, otrajā vietā Egils Auniņš no Rūjienas un trešajā vietā Gunārs Pļavnieks no Balviem. Dāmu konkurencē pirmā Antra Milberga no Valkas, otrajā vietā Gita Dobenberga no Balviem un trešajā vietā Gita Simule no Valkas.

Lai diena būtu piepildīta ar novusa spēli, sakām paldies par atbalstu Apes novada domei, Veloprofs un Jānim Baltaisbrencim, Leoki KALA, A1000 MARKET, Sandrim Janušam ar komandu.

Pateicība visiem dalībniekiem par pozitīvām emocijām, satikšanās prieku un entuziasmu novusa spēlē.

Uz tikšanos nākamajā posmā Apē!

 

Jānis Ērmanis, Sacensību galvenais tiesnesis

 

 

Dalīties:
20. jūlijs, 2020, Līga Solosteja
lveerudeen