20.05.
Finanšu un tautsaimniecības
komitejas 5.sēde

27.05.
Domes kārtējā 6.sēde

 

 

 

Saistītie raksti

Starptautiskā Eiropiādes komiteja (International Europeade Committee) ar lepnumu piedāvā Eiropiāde 2020 – kopā virtuāli (Europeade 2020 – Together Virtually)

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Antverpene, Beļģija – Starptautiskā Eiropiādes komiteja (International Europeade Committee) un viņu tehniskā komanda ar prieku paziņo par gaidāmo Eiropiādi savā pirmajā virtuālajā versijā – Eiropiāde 2020 – kopā virtuāli (Europeade 2020 – Together virtually).

Eiropiāde (Europeade), lielākais Eiropas tautas kultūras un mākslas festivāls, katru gadu pulcē 5000 dejotāju, mūziķu un dziedātāju no visas Eiropas un katru gadu notiek citā Eiropas pilsētā, kas ir vienīgais šāda veida festivāls Eiropā. Un lielākais!

Jums to piedāvā VPDK “Virši” no Apes novada Virešu saieta nama, kas reģistrēts šī gada festivālam/ ir pastāvīgs pasākuma dalībnieks.

No 5. līdz 9. augustam ikgadējais klātienes festivāls, kas sākotnēji tika plānots šogad Lietuvas pilsētā Klaipēdā, tiks aizstāts ar virtuālu tikšanos “Eiropiāde 2020 – virtuāli kopā”, piedāvājot savu tradicionālo 5 dienu koncertu, gājiena un balles programmu. Simtiem grupu no Portugāles līdz Baltijas valstīm, no Kipras līdz Skotijai dalīsies unikālā kultūras un draudzības brīdī un aicinās jūs pievienoties.

Sekojiet līdzi detalizētai programmai, kas tiks publicēta tieši pirms pasākuma, un tai var sekot mūsu vietnē http://www.europeade.eu un Facebook lapā https://www.facebook.com/europeade.eu

Kopā pārvarēsim slimību un norobežošanos un satiksimies unikālā 5 dienu pasākumā, lai dalītos Eiropas kultūras daudzveidībā. Lielākā daļa dalībnieku paši sedz festivāla dalības maksas un apmaksā ceļa izdevumus. Nāciet, baudiet pasākumu un atbalstiet viņus!

Eiropiādes kustībai ir jāturpinās! Kopā veidosim Eiropas kultūru!

 

Starptautiskā Eiropiādes komiteja (International Europeade Committee): http://www.europeade.eu,  info@europeade.eu

Starptautiskās Eiropiādes komitejas Latvijas pārstāvis: Nadīna Neimane-Gardoviča, nadina.neimane@inbox.lv

Apes novada Virešu saieta nama VPDK “Virši” vadītāja Svetlana Spalviņa, svetlanaspalvina@inbox.lv

Starptautiskais preses korespondents: Hervé Miaux, fhmiaux@yahoo.fr

 

 

Dalīties:
21. jūlijs, 2020, Līga Solosteja
lveerudeen