Saistītie raksti

27.septembrī Apē – Pierobežas rudens gadatirgus

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Ja valstī noteiktie ierobežojumi saistībā ar Covid-19 ļaus organizēt Rudens Pierobežas gadatirgu, tad Apē 27.septembrī atkal jundīs tirgus aktivitātes, ar tradicionālo rosību. Smaržos pīrāgu, pankūku, īsta koka, lina burvīgais aromāts un neiztrūkstošā mārtiņrožu rūgtenā smarža. Piedāvājums Apes gadatirgū vienmēr ir plašs.

Šogad tirgus dalībnieki varēs reģistrēties tikai elektroniski vietnē http://www.apesnovads.lv vai griežoties Klientu apkalpošanas centrā Apes novada domē, pagastu pārvaldēs, kā arī Apes novada bibliotēkās, kur palīdzēs aizpildīt elektronisko iesnieguma formu. Pieteikšanās tiek plānota no 2.septembra.

Aizpildot pieteikuma veidlapu, attiecīgi dalībniekam par tirdzniecības vietu gadatirgū tiks norādīta nodeva, to lūgums apmaksāt ar iesnieguma aizpildīšanu, bet ne vēlāk kā divu darba dienu laikā. Nodeva iemaksājama Apes novada domes bankas
norēķinu kontā ar norādi: maksājums par Pierobežas rudens gadatirgu 2020, tirdzniecības dalībnieka rekvizīti. Pēc maksājuma saņemšanas 5 – 10 darba
dienu laikā uz iesniegumā norādīto e-pastu tiks nosūtīta informāciju par rezervēto tirdzniecības vietu gadatirgū un tirdzniecības atļauja.

Aicinām tirgus dalībniekus iepazīties ar saistošajiem dokumentiem:
Apes novada domes saistošie noteikumi
Nr.3/2019 “Par ielu tirdzniecību un tirgus statusa piešķiršanu Apes novadā”.

Lai precizētu informāciju, lūdzam zvanīt pa tālruni: 29436225 – Baiba Vadone vai 64307220, 26180350 – Liene Sināte.

Uz tikšanos lustīgā rudens andelē Apē!

 

 

Dalīties:
6. augusts, 2020, Līga Solosteja
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs