28.06. plkst.14:00
Domes kārtējā sēde

 

 

 

 

Saistītie raksti

Apes pilsētas svētki 2020

Print Friendly, PDF & Email

 

Atvēli laiku Apes pilsētas svētkos 21., 22., 23. augustā

Augusta ceturtajā nedēļā aicinām atrast laiku, lai satiktos, lūgtu, mīlētu, baudītu, sacenstos, atcerētos un atpūstos mūsu pilsētas Apes svētkos – 21., 22. un 23. augustā.

Piektdien sāksim ar aizlūgumu Apes Svētā Mateja ev.lut. baznīcā. Svētku ieskaņas koncertā pilsētas centrā muzicēs Apes bērni un jaunieši, īpašie viesi šajā vakarā būs Igo un Jānis Strazds.

Sestdien rīta pusē aicinām uz mopēdu un velosipēdu salidojumu “RĪGA, STELLA, DELTA SATIEKAS APĒ!”, kur ikviens interesents aicināts piedalīties “izrādīšanās braucienā” ar savu moto vai velo lolojumu. Tiksimies amatnieku un mājražotāju tirdziņā, Ganību ielā. Kā ierasts, pilsētas centrā Apes novada domes vadība sveiks pilsētiņas iedzīvotājus un viesus svētkos un godinās jaundzimušos novadniekus.

Sportisti varēs mēroties spēkiem pludmales volejbolā, sacensties par Latvijas spēcīgāko mazo pilsētu un izzināt pilsētu veloslēpņošanas aktivitātēs “Kāds ir Apes kods…”. Bērniem paredzētas dažādas sportiskas aktivitātes burbuļojoties, cukurojoties un rotaļājoties bērnu paradīzē.  Savukārt erudīti tiksies erudīcijas spēlē “Prāta laboratorija”.

Sestdienas vakarā pilsētas centru pieskandinās Kurzemes vīri – grupa “Rumbas kvartets” koncertā “Septiņi pavasara mirkļi”. Pirms koncerta paredzēta “Laikraksta “Alūksnes un Malienas Ziņas” un portāla “Alūksniešiem.lv” balvas “Gada apenietis 2020” pasniegšana”.

Vakaru noslēgsim ar šovprogrammu “KINO”, izpildītāji BUA SHOW AGENCY un dziedātāja Alise Kante.

Visas dienas garumā būs iespēja iesaistīties Alūksnes un Apes novadu fonda labdarības spēlē – Eža māja, apciemot VUGD Apes posteni, Dzirnavu ielā 2a, uzdot interesējošus jautājumus ugunsdzēsējiem-glābējiem, piedalīties Zemessardzes 31.kājnieku bataljona rīkotās aktivitātēs un vizināties ar bānīti izzinošā braucienā pa Apes pilsētu.

Svētdien dosimies apciemot tuviniekus mūsu kapsētās, kā ierasts plkst. 12.00 Meža kapos, plkst. 14.00 Apes pilsētas kapos.

Atvēli laiku sev, savējiem, mūsu pilsētai –  Apei!

 


 

 

Tirdziņš Apes pilsētas svētkos 22.augustā jau no plkst. 8.00

Tirgotājiem lūgums ierasties no pulksten 6.30!

Rosīgs sestdienas rīts pa mazbānīša sliežu ceļu gaida ikvienu amatnieku un pircēju.

Te smaržos pēc siltas, svaigi kūpinātas gaļas, pašceptas maizes, īsta koka, lina un ziedu aromāta. Ierasts burziņš, bērnu čalas bērnu atpūtas zonā ar piepūšamo atrakciju.

Atnāc arī Tu un baudi, novērtē, nogaršo tirgotāju sarūpēto!

Amatniekus un mājražotājus aicinām pieteikties no 1.augusta elektroniski tirgus@ape.lv, aizpildot iesniegumu http://www.apesnovads.lv/gadatirgus/

3.pielikums Iesniegums atļaujas saņemšanai ielu tirdzniecībai pasākuma laikā 

Aicinām tirgotājus un pircējus būt atbildīgiem un ņemt vērā valstī noteiktos ierobežojumus veselībai drošas komercdarbības veikšanā! Tirdzniecības zonā tirgotājus un pircējus aicinām ievērot valstī noteikto 2 m distanci.

Tiekamies 22.augustā jau no plkst. 8.00, Ganību ielā, Apes pilsētas svētkos!

 


 

Atklātās sacensības pludmales volejbolā MIX komandām 22.augustā no plkst.10.00

APES volejbola laukumos, Lauku ielā 1, Apē, norisināsies atklātās sacenības pludmales volejbolā MIX komandām, komandu reģistrācija sacensību dienā no plkst. 9:30.

Grupas – (siev./ vīr.) un ( j-tis/ j-te, 2004. g. dz. un jaunāki).

Izspēles kārtība tiek noteikta sacensību dienā, kura ir atkarīga no  pieteikušos komandu skaita.

Veiksmīgus startus tev un man!!!

 

 

 


 

RĪGA, STELLA, DELTA, SATIEKAS APĒ!

MOPĒDU UN VELOSIPĒDU SALIDOJUMS 22.augustā

Tiekamies sestdien, 22.augustā no plkst. 10.30 pie bijušās Apes arodskolas, lai plkst.11.00 dotos kopīgā “izrādīšanās” braucienā uz pilsētas centru.

AICINĀM ikvienu LATVIJAS iedzīvotāju piedalīties mopēdu un velosipēdu salidojumā gan individuāli, gan ģimenes lokā, gan darba kolektīvā, gan domu biedru grupā. Priecāsimies, ja mums pievienosies arī KAIMIŅU VALSTU ļaudis ar saviem šperriņiem. Lūgums iepriekš  pieteikties dalībai, sazinoties ar Mārtiņu (+371 26599092) vai Lieni (+37126547110).

Pēc salidojuma izbrauciena pulcēsimies uz burziņu 1 m x 1 m Ganību ielā, lai ikviens varētu Jūsu mopēdu vai velosipēdu apskatīt tuvāk, apbrīnot un nofotografēties.

Dižosimies un parādīsim savu braucamrīku, būsim radoši un spilgti savā tēlā un noformējumā!

Radīsim pozitīvas emocijas sev un citiem!

 


 

Apes pilsētas svētku laikā būs transportlīdzekļu satiksmes ierobežojumi

Apes pilsētas svētku norises vieta būs Apes pilsētas centrs.

Lai tiktu nodrošināta kārtība un drošība svētku laikā no 21.augusta plkst. 15.00 līdz 22.augustam plkst. 24.00, tiks slēgta satiksme transportam Apes pilsētas centrā šādos posmos:

no Pasta ielas un Stacijas ielas krustojuma,

no Skolas ielas un Stacijas ielas krustojuma,

no Aptiekas ielas un Avotu ielas krustojuma.

Par autobusu pieturu

Informējam, ka no 21.augusta pulkst. 15.00 līdz 22.augustam plkst. 24.00 autobusu pietura APE tiek pārcelta uz Loku ielu (pie Dzirnavu ielas apļveida krustojuma), kur tiks uzstādīta pagaidu autobusu pieturzīme.

 


 

 

Aicinām pacelt valsts karogu

Apes pilsētas svētku dienās no 21.augusta līdz 23.augustam aicinām iedzīvotājus pie dzīvojamām mājām ēkām izkārt Latvijas valsts karogu.

 

 

 

 


 

Svinēsim Apes pilsētas svētkus atbildīgi un pasargāsim sevi un citus

Esi atbildīgs un ievēro valstī noteiktos piesardzības pasākumus – ieturi 2 metru distanci no pārējiem dalībniekiem.

Ja redzi, ka cilvēki drūzmējas, nepievienojies viņiem un turies atstatus.

Bieži un rūpīgi mazgā rokas ar ziepēm un ūdeni. Ja nav iespējas to izdarīt, sagatavo līdzņemšanai roku dezinfekcijas līdzekli.

Izvairies no pieskaršanās sejai ar netīrām rokām.

Svarīgi ir rūpīgi izvērtēt savu veselības stāvokli pirms dodies ārpus mājas, ja tev ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes, piemēram, klepus, sāp kakls vai ir paaugstināta temperatūra, paliec mājās!

Ja sāc justies slikti pasākuma laikā, dodies mājās un sazinies ar ārstu! 

Atgādinām! 

Personas, kam apstiprināta Covid-19 infekcija un noteikta izolācija, Covid-19 kontaktpersonas, kam ir pienākums ievērot mājas karantīnu, un personas, kurām dēļ ārvalstu ceļojuma ir jāievēro pašizolācija, nedrīkst apmeklēt svētku pasākumus!

 

 

 

 

Dalīties:
4. augusts, 2020, Līga Solosteja
lveerudeen