Saistītie raksti

Eiropiāde 2020 – kopā virtuāli (Europeade 2020 – Together Virtually) noslēgusies

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Antverpene, Beļģija – Starptautiskā Eiropiādes komiteja (International Europeade Committee) un viņu tehniskā komanda ir priecīgi, ka, pateicoties jūsu atbalstam, varēja piedāvāt “Eiropiāde 2020 – kopā virtuāli” (Europeade 2020 – Together Virtually) un iepazīstināt ar šo festivālu daudzus tradīciju, kostīmu, krāsu, deju un mūzikas mīļotājus.

No 5. līdz 9. augustam tūkstošiem virtuālo dalībnieku ir dalījušies mīlestībā uz savas kultūras bagātību un lepojušies ar sava mantojuma saglabāšanu.

Mēs vēlamies pateikties jums visiem par atbalstu. Mēs esam pārliecināti, ka šie pastāvīgie centieni, ko kopš 20. gadsimta 60. gadiem attīstījuši tautas deju un mūzikas kolektīvi no Eiropas, ir parādījuši lielisku citas Eiropas tēlu, kas ir vienotība tās daudzveidībā.

Tagad ir laiks atvadīties līdz 2021. gada vasarai un nākamajiem festivāliem, kas plānoti Klaipēdā (Lietuva), Trapānī (Sicīlija), Kelcē (Polija), Gotā (Vācija) un Sāremā (Igaunija). Lai uzzinātu precīzas norises vietas un datumus, sekojiet mums mūsu vietnē http://www.europeade.eu un Facebook lapā https://www.facebook.com/europeade.eu. Tur pieejama plašāka informācija.

Starptautiskā Eiropiādes komiteja (International Europeade Committee): http://www.europeade.eu,  info@europeade.eu

Starptautiskās Eiropiādes komitejas Latvijas pārstāvis: Nadīna Neimane-Gardoviča, nadina.neimane@inbox.lv

Starptautiskais preses korespondents: Hervé Miaux, fhmiaux@yahoo.fr

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dalīties:
11. augusts, 2020, Līga Solosteja
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs