Saistītie raksti

Eiropiāde 2020 – kopā virtuāli (Europeade 2020 – Together Virtually)

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Starptautiskā Eiropiādes komiteja (International Europeade Committee)

ar lepnumu piedāvā

Antverpene, Beļģija – Starptautiskā Eiropiādes komiteja (International Europeade Committee) un viņu tehniskā komanda ir priecīgi paziņot Eiropiādes virtuālās versijas programmu “Eiropiāde 2020” – kopā virtuāli” (Europeade 2020 – Together Virtually), aizstājot atcelto festivālu, kas bija plānots Klaipēdā, Lietuvā, tajos pašos datumos.

Trešdiena, 2020. gada 5. augusts

09.00–21.00    Ierašanās – reģistrācija

20.00               Iepazīšanās vakars

Ceturtdiena, 2020. gada 6. augusts

20.00               Atklāšanas koncerts                                              

Piektdien, 2020. gada 7. augusts

20.00               Bērnu grupu, koru un mūzikas grupu koncerts

22.30               Nakts Eiropiāde             

Sestdiena, 2020. gada 8. augusts

12.00               Oficiālā pieņemšana

16.00               Gājiens

21.00               Eiropiādes balle

Svētdiena, 2020. gada 9. augusts

11.00               Ekumeniskais dievkalpojums

15.00               Noslēguma koncerts

Šī programma atspoguļo tradicionālo lielāko starptautisko Eiropas tautas kultūras un mākslas festivālu  kopš tā pirmsākumiem 60. gados un ļaus tiešsaistes auditorijai sekot līdzi notikumu ikdienas attīstībai ar saviem draudzīgajiem koncertiem, ballēm, oficiālo pieņemšanu un gājienu norādītajos laikos (Centrāleiropas laiks, Berlīne, Parīze, Roma, Madride). Tāpēc nāciet un piedalieties festivālā tā, it kā jūs būtu viens no 5000 reģistrētajiem dalībniekiem.

Eiropiāde notiek pateicoties milzīgas folkloras tradīciju cienītāju komandas pūlēm bez finansiāla atbalsta. Tāpēc nāciet un atbalstiet mūsu moto “Vienotība dažādībā” un sekojiet mums mūsu vietnē http://www.europeade.eu un Facebook lapā https://www.facebook.com/europeade.eu. Tur pieejama plašāka informācija.

Starptautiskā Eiropiādes komiteja (International Europeade Committee): http://www.europeade.euinfo@europeade.eu

Starptautiskās Eiropiādes komitejas Latvijas pārstāvis: Nadīna Neimane-Gardoviča, nadina.neimane@inbox.lv

Apes novada Virešu saieta nama VPDK “Virši” vadītāja: Svetlana Spalviņa svetlanaspalvina@inbox.lv

Starptautiskais preses korespondents: Hervé Miaux, fhmiaux@yahoo.fr

 

 

Dalīties:
3. augusts, 2020, Līga Solosteja
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs