Saistītie raksti

Aicinām piedalīties apmācību ciklā

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Apes novada dome aicina piedalīties APMĀCĪBU CIKLĀ nevalstiskajām organizācijām un dažādām interešu grupām. Apmācības norisināsies Radošo ideju Centrā, Apes tautas nama 2.stāvā, Apē, Skolas ielā 4.

Piektdien, 18.septembrī plkst. 15.00 tiksimies ar Ansi Bērziņu. Ansis ir kopienu fondu kustības koordinators, ilggadējs Valmieras novada fonda vadītājs, tagad arī Aktīvo iedzīvotāju fonda finanšu vadītājs. Apmācību ietvaros runāsim par NVO darbību – finanšu un ziedojumu piesaisti darbībai, brīvprātīgo iesaistīšanu u.c. jautājumiem saistītiem ar biedrību darbību.

Piektdien, 25.septembrī plkst. 15.00 tiksimies ar Ilzi Rubeni. Ilze ir lektore “Latvijas Universitātē” un “Biznesa vadības koledžā”, ikdienā strādā kā juriste savā birojā SIA “1.JURIDISKAIS BIROJS” Alūksnē, praktizējot galvenokārt komerctiesību, darba tiesību, datu aizsardzības un maksātnespējas jomā, piedalās projektu vērtēšanā Alūksnes lauku partnerībā un Cēsu rajona lauku partnerībā. Apmācību ietvaros runāsim par juridiskajiem aspektiem – biedrību dibināšana, reģistrācija, pārvalde un darbība, brīvprātīgais un algotais darbs biedrībās u.c. jautājumiem.

Piektdien, 02.oktobrī plkst.15.00 tiksimies ar Daci Sniķeri-Kļitko. Dace ir ārpakalpojumu grāmatvedības un projektu izstrādes uzņēmuma SIA Sniķere un Kļitko valdes priekšsēdētāja, valdes locekle biedrībā “Alūksnes pauerliftinga biedrība “EVOLVE””, valdes locekle “Uzņēmējdarbības atbalsta biedrībā “KIKKO””, kur palīdz jaunajiem uzņēmējiem sagatavot dokumentus SIA, biedrību dibināšanai, konsultē par uzņēmējdarbību. Apmācību ietvaros runāsim par grāmatvedības jautājumiem – grāmatvedības uzskaite biedrību darbā, atskaišu sagatavošana, iesniegšana, gada pārskata sagatavošana, projektu dokumentācija u.c.

Aicinām reģistrēties dalībai uz apmācībām saitē: https://ej.uz/Apmacibu_Cikls_Ape

Papildu informācija, sazinoties ar Daigu Bojāri: mob.tel. +37128690844 vai e-pasts: daiga.bojare@ape.lv.

Pasākumi tiek īstenoti Centrālās Baltijas jūras reģiona programmas 2014. – 2020.gadam projekta Nr. CB778 “Act Local” ietvaros.

 

Daiga Bojāre, Apes novada domes Teritorijas attīstības nodaļas projektu vadītāja

        

 

Dalīties:
3. septembris, 2020, Līga Solosteja
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs