Saistītie raksti

Apceļo Apes novadu!

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 27. septembris pasaulē tiek atzīmēts kā Pasaules Tūrisma diena. Pirmo reizi šāda diena tika atzīmēta 1980. gadā, kad 27. septembri par Tūrisma dienu pasludināja Apvienoto Nāciju Pasaules Tūrisma organizācija.

Katru gadu 27.septembrī, svinot Tūrisma dienu, mērķis ir atgādināt sabiedrībai par tūrisma milzīgo ekonomisko, sociālo, politisko un kulturālo nozīmi. Laiks, kad pasaulē atzīmē Tūrisma dienu, ir tūrisma sezonas beigas ziemeļu platuma grādos un sezonas sākums dienvidu platuma grādos.

Īpašu skatu un atpūtas vietu aktīvā dzīvesveida piekritējiem aizraujošas ainavas iespējams redzēt visos gadalaikos. Tad kāpēc to nedarīt arī rudenī? Aicinām septembra un oktobra mēnešos apmeklēt Apes novada tūrisma objektus, dabas takas, apskatīt vēsturiskās vietas, baudīt mierīgu pastaigu un uzņemt skaistas rudens fotogrāfijas.

Jūsu uzņemtās fotogrāfijas, lūgums nosūtīt uz e-pastu: gaujiena.info@ape.lv līdz 25.oktobrim. Interesantākās, skaistākās un savdabīgākās fotogrāfijas tiks publicētas Apes novada mājas lapā, autors saņems pārsteiguma balvu!

 

Sanita Sproģe

Info centra vadītāja

 

Dalīties:
3. septembris, 2020, Līga Solosteja
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs