Saistītie raksti

Gaujienas pasta nodaļa no 2020.gada 16.oktobra sāks darbu jaunās telpās Baznīckalnā

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Apes novada Gaujienas pagasta Gaujienas pasta nodaļa 2020.gada 16.oktobrī sāks darbu jaunās telpās Baznīckalnā. Jaunās telpas atrodas netālu no līdzšinējās apkalpošanas vietas un ir komfortablākas gan apmeklētājiem, gan darbiniekiem. Nodaļas darbalaiks saglabāsies nemainīgs, bet sakarā ar pārcelšanās darbiem tas būs mainīts 15.oktobrī.

No 16.oktobra Gaujienas pasta nodaļa strādās jaunās telpās Baznīckalnā, nodrošinot pasta pakalpojumu sniegšanu patīkamākā vidē ar atjauninātu preču sortimentu. Nodaļas jaunā atrašanās vieta ir tuvu līdzšinējām telpām, un, lai pasta pakalpojumi būtu pieejami arī klientiem ar kustību traucējumiem un jaunajiem vecākiem ar bērnu ratiņiem, pie nodaļas būs izvietota speciāla zvanu poga, kuru varēs atpazīt pēc īpašas piktogrammas.

Sakarā ar pārcelšanās darbiem 15.oktobrī būs mainīts Gaujienas pasta nodaļas darbalaiks līdzšinējā adresē: no plkst.9 līdz 12. Turpmāk Gaujienas pasta nodaļa strādās, tāpat kā līdz šim: pirmdienās plkst.9 līdz 12.30 un otrdienās–piektdienās no plkst. 9 līdz 14.30.

Gaujienas iedzīvotāji par pasta nodaļas adreses izmaiņām tiks informēti ar paziņojumiem savās pastkastītēs, un šī informācija būs pieejama arī esošajās nodaļas telpās.

Latvijas Pasts aktīvi realizē klientu apkalpošanas uzlabošanas projektus pasta nodaļās, nodrošinot nodaļu telpu atjaunošanu atbilstoši klientu un darbinieku vajadzībām.

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 3400 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.

 

Sīkākai informācijai:

Vineta Danielsone | Vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

E-pasts: pr@pasts.lv, vineta.danielsone@pasts.lv

twitter.com/latvijas_pasts| facebook.com/latvijas.pasts| instagram.com/latvijas_pasts

 

 

 

 

 

 

Dalīties:
24. septembris, 2020, Līga Solosteja
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs