Saistītie raksti

Nedēļas nogalē Apes novadā notiks militārās mācības

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 

Lai sagatavotos septembra beigās notiekošajām Zemessardzes mācībām “Zobens 2020”, nedēļas nogalē, 12. un 13. septembrī, Apes novadā notiks Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes 25.kājnieku bataljona mācības.  

Mācību laikā zemessargi trenēsies veikt mācību “Zobens 2020” scenārijā noteiktos uzdevumus. 

Mācības notiks iepriekš ar īpašniekiem saskaņotās vietās. Uzdevumu izpildes laikā tiks lietota mācību munīcija un kaujas imitācijas līdzekļi, kas rada troksni, bet neapdraud cilvēku veselību un dzīvību, tomēr, ja tāda tiek atrasta, to nedrīkst aiztikt.

Aicinām iedzīvotājus neuztraukties, redzot karavīru un zemessargu pārvietošanos pa ielām, ceļiem un  mežiem, tehnikas un cita veida aprīkojuma izvēršanu un pozīciju ieņemšanu. Lūdzam ar sapratni izturēties pret iespējamajiem satiksmes kustības īslaicīgiem apgrūtinājumiem, kas var rasties sakarā ar militārās tehnikas pārvietošanos pa autoceļiem vai īslaicīgu mācību uzdevumu izpildi.

Jau ziņots, ka no 25. līdz 27. septembrim Nacionālo bruņoto spēku militāro mācību cikla “Namejs 2020” ietvaros Vidzemē notiks Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes lauka taktiskais vingrinājums “Zobens 2020”, kurā piedalīsies vairāk kā 1000 zemessargu un to laikā tiks pārbaudīta bataljonu spēja veikt uzdevumus konvencionālā apdraudējuma gadījumā. 

Informāciju sagatavoja

Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes

Informācijas daļa

Facebook/Vidzemes brigādes zemessargi

Dalīties:
14. septembris, 2020, Līga Solosteja
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs