Saistītie raksti

Orientēšanās vasaras ziņas

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 

1.un 2.augustā Valmierā ar sprintu un sprinta stafeti turpinājās 2020. gada Latvijas čempionāta medaļu izcīņa.

Sprinta rezultāti: Uvim 4.vieta, Austrim 6.vieta, Raivim 6.vieta, Kristeram 18.vieta, Martai 24.vieta savās vecuma grupās. Sprinta stafetē MIX16 grupā startēja Kristers, Uvis un Marta, izcīnot12.vietu.

8.augustā orientieristi ļāvās Ozona kluba izteiktajam aicinājumam piedalīties Latvijas Stafešu kausa otrā posma sacensībās – Ozona čempionātā stafetēs Vangažu mežā. Gaujienas puiši Kristers, Austris un Uvis startēja V18 grupā, iegūstot 1.vietu.

15.un 16.augustā Līgatnes pusē norisinājās orientēšanās kluba “Siguldas Takas” organizētās divu dienu sacensības “Siguldas kauss 2020”, kas šogad bija reizē arī sezonas ceturtais un piektais Latvijas kausa posms. Mūsu novada orientieristu rezultāti divu dienu kopvērtējumā savās grupās: Lindai Vabulniecei 3.vieta, Martai Kalniņai 7.vieta, Austrim Kalniņam 2.vieta, Uvim Sproģim 6.vieta, Mārim Vabulniekam 10.vieta, Raivim Kalniņam 11.vieta un Kristeram Lārmanim 17.vieta.

22. un 23.augustā Smiltenes pusē vairāk kā 400 dalībnieki stājās uz starta Smiltenes orientēšanās kluba “Azimuts” rīkotajās sacensībās “Mazā balva 2020”, kur reizē norisinājās arī sestais un septītais Latvijas kausa posms. V18 grupā Austrim Kalniņam 3.vieta, S14 grupā Martai Kalniņai 6.vieta, S21B grupā Sanitai Sproģei 4.vieta, bet V16 grupā Uvim Sproģim 9.vieta un Kristeram Lārmanim 13.vieta.

23. augustā Latvijā, Tukuma un Engures novados noslēdzās 16. Eiropas Rogaininga Čempionāts. Uz starta līnijas stājās 518 dalībnieki, kas pārstāvēja 11 valstis. Starp 24h rogaininga dalībniekiem bija arī Māris Vabulnieks un Raivis Kalniņš, pārstāvot komandu Gaujiena – Ape 2020. Savākti 222 punkti un noskrieti 96 km, kopvērtējumā 50 komandu konkurencē 30.vieta Eiropas Čempionātā un 25 komandu konkurencē 15.vieta Latvijas čempionātā.

29.augustā Dzegužkalna apkārtnē notika Rīgas sprints ( pārceltā Lieldienu balva), kurā piedalījās jaunie orientieristi, izcīnot – Uvis 4.vietu, Austris 5.vietu, Marta 11.vietu un Kristers 16.vietu savās grupās.

30.augustā notika KLUBU STAFETES 2020. Reizi gadā Latvijas orientēšanās klubi satiekas, lai noskaidrotu spēcīgāko orientēšanās klubu. Klubu komandu stafetes 10 cilvēku sastāvā startē septiņos etapos. Orientēšanās klubu Alūksne/Ape sacensībās pārstāvēja divas komandas. 52 komandu konkurencē 1.komanda izcīnīja 13.vietu, tajā no Apes novada startēja Jānis Kūms, Uvis Sproģis, Māris Vabulnieks, Marta Kalniņa. 2.komanda ierindojās 26.vietā, to no mūsu novada pārstāvēja Raivis Kalniņš, Kristers Lārmanis un Viesturs Dandens.

 

Raivis Kalniņš

Gaujienas sporta organizators

 

Dalīties:
3. septembris, 2020, Līga Solosteja
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs