Saistītie raksti

Pašvaldību 57. sporta spēles

Print Friendly, PDF & Email

 

 

     Apes novada senioru komanda svaru stieņa spiešanā guļus piedalījās Latvijas pašvaldību senioru 57. sporta spēlēs Valmierā.  Pirmajā vecuma grupā svara kategorijā līdz 59 kg ar rezultātu 60 kilogrami sudraba medaļu ieguva Oļegs Konoščenoks. Arī otrajā vecuma grupā svarā līdz 66 kg  otrais ar rezultātu 75 kg Antons Trepenskis.  Trešajā vecuma grupā svarā līdz 93 kilogramiem ar paceltajiem 102,5 kg  Juris Ozoliņš trešajā vietā. Ceturtā vieta  trešajā vecuma grupā līdz 74 kg ar paceltajiem 57,5 kg Bruno Grabim. Startējot Gulbenes komandas sastāvā virešnieks Ēriks Dumārovs ceturtajā vecuma grupā svara kategorijā līdz 66 kg ar rezultātu 72,5 kg ieguva otro vietu.

Juris Ozoliņš,

sporta organizators novadā

 

Dalīties:
15. septembris, 2020, Līga Solosteja
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs