Saistītie raksti

Pludmales volejbols Apes pilsētas svētkos, 2020

Print Friendly, PDF & Email

 

 

22. augustā, pludmales volejbola laukumos ilgi gaidītās sacensības MIX komandām. Piedalījās 11 pieaugušo un 6 jauniešu komandas. Pieaugušo konkurencē, izspēlējot pamatturnīra spēles apakšgrupās, no katras grupas uz pusfinālu izgāja divas spēcīgākās komandas, kas cīnījās par iekļūšanu finālā. Gan savās apakšgrupās, gan fināla spēlēs izspēlējām vienu setu līdz 21 punktam.

 Jauniešu grupā komandas izspēlēja katra ar katru. Par uzvarētājiem kļuva komanda no Strautiņiem/Gulbenes “Bazara nav” (Aleks Cvetkovs, Estere Tuča), otro vietu izcīna komanda no Alūksnes “Divi divpadsmit” (Marks Ozols, Samanta Puļļa), trešajā vietā atstājot komandu no Apes “Guļavas” (Kristaps Svens Konoščenoks, Enija Lija Kalniņa).  

 Pieaugušo grupā, izejot no apakšgrupām – pirmajā pusfinālā cīnījās komandas – ”21”-“Zāģis” (21:15), bet otrajā pusfinālā komandas “Rieksti” – “Abi divi” (21:9).  Līdz ar to, finālā par 1.- 2.vietu spēlēja komanda  “Rieksti” pret “21” un par 3.-4.vietu spēlēja komanda “Zāģis” pret “Abi divi”. Par turnīra uzvarētājiem kļuva komanda “21” (Marina Vīksniņa, Arvīds Sams) no Gulbenes/Zeltiņiem, kuri līdzīgā cīņā pieveica komandu “Rieksti” (Inese Rieksta, Andris Rieksts) no Smiltenes, pretiniekiem piekāpjoties ar (20:22), bet cīņā par 3.vietu guva komanda “Zāģis” (Aleksandra Šabanova, Agnis Bināns) no Alūksnes, aiz sevis atstājot komandu “Abi divi” (Dina Vītola, Raitis Plukšs) no Alūksnes/Korneti.

 

 

Aija Latika, sporta darba organizatore Apē

 

Dalīties:
2. septembris, 2020, Līga Solosteja
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs