Apes novada dome pakalpojumus nodrošina klātienē tikai pēc iepriekšēja pieraksta

Lai ievērotu piesardzības pasākumus, no 26.oktobra Apes novada dome  organizē pakalpojumu sniegšanu klātienē tikai pēc iepriekšēja pieraksta.

Pierakstīties klātienes apmeklējumam var, zvanot pa tālruni Apes novada domes Valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centram (VPVKAC), tālrunis: 64307220, 26180350, vai rakstot uz epastu: administracija@ape.lv

Aicinām iedzīvotājus, kuri vēlas saņemt Pašvaldības pakalpojumu klātienē, lietot mutes un deguna aizsegus, ievērot 2 metru distanci, regulāri mazgāt vai dezinficēt rokas. Aicinām arī ikvienu rūpīgi izvērtēt savu veselības stāvokli – ja jūtaties slims, ir jāpaliek mājās, lai neapdraudētu apkārtējos.

Apes novada dome aicina arī turpmāk izmantot elektronisko saziņu, iesniegumu, veidlapu paraugi atrodami

http://www.apesnovads.lv/pasvaldiba-3/pakalpojumi/ . Tos iespējams rakstīt arī brīvā formā.

Valsts pakalpojumi  pieejami portālā latvija.lv, saziņa e-pastā: ape@pakalpojumucentri.lv vai uz tālruni 26180350.

Ikvienam ir jāiesaistās – lai Covid-19 izplatību mazinātu!

Būsim atbildīgi un pasargāsim sevi un citus!

Noderīga informācija:

Sekot līdzi aktualitātēm var SPKC mājas lapā un COVID-19 informatīvajā mājaslapā

Kā pareizi lietot sejas masku? Aicinām noskatīties VIDEO

26. oktobris, 2020, Līga Solosteja