Saistītie raksti

Autobraucēju ievērībai: grants ceļi vietām var pārmitrināties; valsts ceļu tīklā turpinās remontdarbi

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Ir iestājušies rudenīgi laika apstākļi, bieži līst un ceļus klāj nobirušās lapas, bet naktīs gaisa temperatūra var pazemināties līdz 0. Lietus dēļ grants ceļi vietām var būt pārmitrināti un grūtāk izbraucami. Aicinām autovadītājus būt īpaši piesardzīgiem un mainīt braukšanas paradumus pēc vasaras sezonas, jo rudens laika apstākļos ceļi var būt slideni, var sākties akvaplanēšana, bet, naktīs pazeminoties gaisa temperatūrai, agrās rīta stundās ceļi vietām var apledot. Par slideniem vai pārmitrinātiem ceļu posmiem un citiem braukšanas apgrūtinājumiem uz valsts autoceļiem aicinām informēt VAS Latvijas Valsts ceļi, zvanot uz diennakts bezmaksas infolīniju 80005555.

Būvdarbu sezona uz valsts autoceļiem turpinās un vairāk nekā 70 ceļu posmos joprojām norit darbi.

Lielākie satiksmes ierobežojumi sakarā ar ceļu remontdarbiem uz galvenajiem autoceļiem

  •   Uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Jaunlaicenes krustojuma līdz Igaunijas robežai četros posmos satiksmi organizē ar luksoforiem vai ar satiksmes regulētājiem – tur ceļā jāpavada aptuveni pusstundu.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī VAS Latvijas Valsts ceļi mājaslapā http://www.lvceli.lv un navigācijas lietotnē Waze.

Informāciju sagatavoja VAS Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa un Satiksmes informācijas centrs

Dalīties:
19. oktobris, 2020, Līga Solosteja
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs