Saistītie raksti

KONFERENCE “Mēs rosīgās kopienās”

Print Friendly, PDF & Email

 

 

14.oktobrī no pulksten 11.00 līdz 14.00 aicinām uz iedvesmojošu un rosinošu konferenci “Mēs rosīgās kopienās” Alūksnes kultūras centrā, kur stāstos dalīsies Apes novada domes, biedrību un uzņēmumu pārstāvji, kā arī personības izaugsmes trenere runās par to, kā sasniegt savus sapņus, lai mēs varētu dalīties ar sevis labāko versiju savās kopienās un pasaulē.

Aicinām pieteikt savu dalību, aizpildot anketu.

Konference notiek projekta “Alūksnes NVO atbalsta centrs – rosīgām kopienām” laikā, ko finansiāli atbalsta  Sabiedrības integrācijas fonds no Kultūras ministrijas piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

 

 

Dalīties:
9. oktobris, 2020, Līga Solosteja
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs