Saistītie raksti

Rīgas Tehniskās universitātes Cēsu studiju un zinātnes centrs aicina piedalīties VIAA pieaugušo izglītības projekta 5. kārtā

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Rīgas Tehniskās universitātes Cēsu studiju un zinātnes centrs aicina piedalīties VIAA pieaugušo izglītības projekta “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” 5.kārtā, kurā visi apmācību kursi tiks īstenoti daļējā klātienē vai attālināti. Projektā apmācību dalībnieks līdzfinansē tikai 10% no kopēja kursa cenas, kas par 160 stundu mācību kursu ir 51,20 EUR. Kursu maksu 90% sedz ESF.
Rīgas Tehniskās universitātes Cēsu studiju un zinātnes centrs piedāvā šādas mācību programmas:
  • “3D PRINTERU LIETOŠANA DRUKAS TEHNOLOĢIJU NOZARĒ UN TĀ PRODUKTU KOMERCIALIZĀCIJĀ” –praktiskās nodarbības klātienē, teorija attālināti. Mācības norisināsies pārsvarā darba dienu vakaros, dažās sestdienās. Mācības ilgs līdz aprīļa beigām.
  • “DIGITĀLĀS PRASMES PERSONĀM AR PRIEKŠZINĀŠANĀM” – visas nodarbības norisināsies attālināti. Mācības norisināsies darbadienu vakaros un dažas sestdienas. Mācības ilgs līdz marta beigām.
  • “DATU ANALĪZE UN PĀRSKATU SAGATAVOŠANA”- visas nodarbības norisināsies attālināti. Mācības norisināsies darbadienu vakaros un dažas sestdienas. Mācības ilgs līdz marta beigām.

Pieteikties šeit: https://evide.macibaspieaugusajiem.lv/programs/1402/show

 
 
Ja, jau esi pabeidzis savas iepriekšējās mācības, Tu drīksti mācībās piedalīties atkārtoti!!
 
 

Rita Bībere
Vadītāja palīgs

 

   Cēsu studiju un

   zinātnes centrs
   Piebalgas iela 3,

   Cēsis, LV4101

 

Dalīties:
19. oktobris, 2020, Līga Solosteja
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs