Saistītie raksti

Atbalsti savējos!

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Informācija sagatavota izmantojot publiski pieejamos datus par uzņēmumu darbību un uzņēmēju sniegto informāciju. Ja esiet gatavi savu produkciju ,piedāvājumu pievienot šim sarakstam vai nevēlies sevi redzēt šai sarakstā, raksti baiba.vadon@ape.lv

 

Sakarā ar Covid 19 ieviestajām izmaiņām mūsu ikdiena kļuvusi citāda. Biežāk rodas vēlme iegādāties preces, pakalpojumus tuvāk mājām. Šis ir labs laiks, lai novērtētu un atbalstītu vietējo uzņēmējdarbību. Šeit vienkopus informācija par vietējiem aktīvajiem, darbīgajiem uzņēmumiem un saimnieciskās darbības veicējiem, kas ievērojot noteikumus, piedāvā pusdienošanas iespējas, pasūtot ēdienu līdzi ņemšanai, kā arī mājražotāji un amatnieki, audzētāji ar kuriem sazinoties, varat iegādāties viņu radīto produkciju Apes novadā

 

Tumšākie lauki iezīmēti uzņēmējiem, kuri saviem produktiem veic piegādes, vai iespējama līdzņemšana ēdināšanas pakalpojumu sniedzējiem! Visi piedāvājumi precizējami  iepriekš sazinoties privāti !

 

Dalīties:
30. novembris, 2020, Līga Solosteja
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs