Saistītie raksti

SIA “Apes ārsta prakse” projekts veiksmīgi realizēts

Print Friendly, PDF & Email

 

Primārās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošanas projekta N. 9.3.2.0/19/A138 ietvaros, Zitas Prazņicānes ģimenes ārsta praksē Apē, realizēti vērienīgi telpu renovācijas darbi. Projekta ieviešanas laikā tika veikta 5 telpu pārplānošana, funkcionālā uzlabošana un atjaunošana. Visās telpās veikts kosmētiskais remonts, paplašināta uzgaidāmā telpa, izveidota atsevišķa darba vieta reģistratoram, telpa otrajai māsai un procedūru kabinets, katra mediķa darba telpās ierīkota siltā ūdens padeve un kanalizācija, uzstādītas jaunas iekšdurvis – skaņas izolācijas nodrošināšanai un vides pieejamības nodrošināšanai.

Projekta attiecināmās izmaksas ir 8000.00 EUR, t.sk. Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējums 6800.00 EUR.

 

Zita Prazņicāne

 

Dalīties:
26. novembris, 2020, Līga Solosteja
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs