20.05.
Finanšu un tautsaimniecības
komitejas 5.sēde

27.05.
Domes kārtējā 6.sēde

 

 

 

Saistītie raksti

ZAAO pilnveido pakalpojumu sniegšanas kvalitāti

Print Friendly, PDF & Email

 

Pašvaldību atkritumu apsaimniekošanas uzņēmuma SIA “ZAAO” (ZAAO) atkritumu savācējmašīnas ir aprīkotas ar video kamerām, nolūkā pilnveidot pakalpojumu sniegšanas kvalitāti.

ZAAO valdes priekšsēdētājs Gints Kukainis: “Uzņēmumā lielu uzmanību veltām kvalitātes analīzei, lai sniegtu mūsdienīgus un klientu prasībām atbilstošus pakalpojumus. Veicam darbības izvērtējumu Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta rīkotajā Ilgtspējas indeksā, notiek iekšējie un ārējie vadības sistēmas auditi, veicam klientu apkalpošanas standarta analīzi, jautājam klientu viedokli ikgadējā klientu aptaujā. Kaut arī saņemam atzinīgus novērtējumus, aizvien esam ieinteresēti strādāt vēl precīzāk. Šobrīd strādājam pie pakalpojumu sniegšanas digitalizācijas attīstības.”

Video kameras uz atkritumu savācējmašīnām ļauj loģistikas speciālistiem atbilstoši reaģēt neplānotas situācijās, nepieciešamības gadījumā pārplānojot maršrutu.

Sekojot video kamerās redzamajai informācijai tiešsaistē birojā ir iespēja palīdzēt atkritumu vedēju vadītājiem pieņemt pareizākos lēmumus pakalpojumu izpildei, tai skaitā novērtēt ceļu stāvokli un informēt klientu, ja nepieciešamas izmaiņas pakalpojuma sniegšanas laikā.

 

Informāciju sagatavoja:

Zane Leimane

SIA ZAAO sabiedrisko attiecību speciāliste

 

Dalīties:
20. novembris, 2020, Līga Solosteja
lveerudeen