19.04.plkst.18:00 Apvienotā Apes novada domes, Smiltenes novada domes un Raunas novada domes sēde

21.04.plkst.14:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

29.04.plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

1. martā notiks seminārs par kandidātu sarakstu iesniegšanu 2021. gada pašvaldības domes vēlēšanām

Print Friendly, PDF & Email

 

 

No šā gada 17. marta līdz 6. aprīlim norisināsies deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana 5. jūnija pašvaldības domes vēlēšanām.

Atbilstoši Pašvaldības domes vēlēšanu likumam pašvaldības domes deputātu kandidātu sarakstus var iesniegt reģistrēta politiskā partija, reģistrētu politisko partiju reģistrēta apvienība, divas vai vairākas reģistrēta politiskās partijas, kuras nav apvienojušās reģistrētu politisko partiju reģistrētā apvienībā. Deputātu kandidātu saraksti iesniedzami rakstveidā un elektroniskā veidā pašvaldības vēlēšanu komisijai un sagatavojami, izmantojot Centrālās vēlēšanu komisijas lietojumprogrammu.

Lai palīdzētu labāk sagatavoties deputātu kandidātu sarakstu iesniegšanai, Centrālā vēlēšanu komisija šā gada 1. martā rīkos semināru deputātu kandidātu sarakstu gatavotājiem un iesniedzējiem 2021. gada pašvaldību vēlēšanās. Seminārs notiks tiešsaistē, Webex platformā, piekļuves saite semināra dalībniekiem tiks nosūtīta semināra dienā uz e-pastu, kas tiks norādīta piesakoties.

Semināra darba kārtība

14.00 – 14.05              Semināra atklāšana

Kristīne Bērziņa, Centrālās vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja

14.05 – 14.35              Deputātu kandidātu sarakstu sagatavošanas un iesniegšanas nosacījumi

                                    Ritvars Eglājs, Centrālās vēlēšanu komisijas sekretārs

14.35 – 15.00              Iespēja iesūtīt jautājumus, atbildes uz jautājumiem

15.00. – 15.10             Pārtraukums

15.10 – 15.50              Darbs ar deputātu kandidātu sarakstu gatavošanas sistēmu

                                    Uzņēmuma “SOAAR” pārstāvis

15.50 – 16.15              Atbildes uz jautājumiem

Dalībai seminārā aicinām pieteikties līdz 26. februārim, nosūtot semināra dalībnieka vārdu, uzvārdu, e-pastu, tālruņa numuru, pārstāvētās partijas vai partijas apvienības nosaukumu uz e-pasta adresi seminari@cvk.lv.

Vienlaikus informējam, lai iegūtu kandidātu saraksta gatavotāja piekļuves tiesības CVK lietojumprogrammai, kurā sagatavojami deputātu kandidātu saraksti, ir jāaizpilda pieteikuma forma, kas jāiesniedz attiecīgās pašvaldības vēlēšanu komisijai. Pēc tam, kad pašvaldības vēlēšanu komisija būs saraksta gatavotājam piešķīrusi sistēmas lietotāja tiesības, šim pārstāvim būs iespēja sākt kandidātu sarakstu sagatavošanu, kā arī pēc nepieciešamības pieslēgt lietojumprogrammai citus saraksta pārstāvjus, kuri būs iesaistīti kandidātu saraksta un tam pievienojamo dokumentu sagatavošanā.

Vēršam uzmanību, ka šā gada 5. jūnija pašvaldību vēlēšanas notiks Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likuma noteiktās administratīvajās teritorijās, izņemot Rīgas pašvaldību, kur pašvaldības vēlēšanas notika 2020. gadā. Līdz ar to CVK lietojumprogrammas piekļuves tiesības jāpieprasa un deputātu kandidātu saraksti jāiesniedz jauno pašvaldību vēlēšanu apgabalu vēlēšanu komisijām.

2021. gada pašvaldību vēlēšanu komisiju saraksts un kontaktinformācija pieejama šeit.

2021. gada pašvaldību vēlēšanu apgabals Adrese, kur iesniedzami deputātu kandidātu saraksti Pašvaldības vēlēšanu komisijas kontakttālruņi jautājumiem par kandidātu sarakstu iesniegšanu E-pasts saziņai par kandidātu sarakstu iesniegšanu
Smiltenes novads (Smiltene) Gaujas iela 1, Smiltene, Smiltenes novads, Smiltenes kultūras centrs Aurika Zīvere, tālruņa Nr. 26603348 velesanas@smiltene.lv

 

Ar biežāk uzdotajiem jautājumiem par deputātu kandidātu sarakstu iesniegšanu 2021. gada pašvaldību vēlēšanām iespējams iepazīties CVK mājaslapā http://www.cvk.lv sadaļā “Vēlēšanas/Pašvaldību vēlēšanas/2021. gada 5. jūnija vēlēšanas/Kandidātu saraksti”. Nosacījumi deputātu kandidātu sarakstu iesniegšanai un pieņemšanai noteikti Pašvaldības domes vēlēšanu likumā un Centrālās vēlēšanu komisijas 2021. gada 5. jūnija pašvaldību vēlēšanu kandidātu sarakstu pieņemšanas instrukcijā.

Iesnieguma paraugs Centrālās vēlēšanu komisijas lietojumprogrammas lietotāja tiesību pieprasīšanai

 Vairāk informācijas http://www.cvk.lv

 

Dalīties:
24. februāris, 2021, Līga Solosteja
lveerudeen