19.04.plkst.18:00 Apvienotā Apes novada domes, Smiltenes novada domes un Raunas novada domes sēde

21.04.plkst.14:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

29.04.plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Aicinām sūtīt atmiņu stāstus par dzejnieci Kornēliju Apškrūmu

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Apgāds “Jumava” redakcijas komanda ir uzsākusi darbu pie piemiņas grāmatas par dzejnieci Kornēliju Apškrūmu. Grāmatu plānots veidot kā atmiņu apkopojumu par vienu no tautas mīlētajām latviešu dzejniecēm. Aicinām sniegt savus atmiņu stāstus, (dažādus interesantus notikumus u.c.) par dzejnieci Kornēliju Apškrūmu. Ceram uz veiksmīgu sadarbību grāmatas izdošanā! Atmiņu stāstus lūdzu sūtiet Virešu novadpētniecības centra “Mājvieta” vadītājai Līgai Ozoliņai uz e pastu: liga.ozolina@ape.lv. Gaidīsim jūsu atmiņu stāstus!

 

Dalīties:
23. februāris, 2021, Līga Solosteja
lveerudeen