Saistītie raksti

Pārskats par Smiltenes novada Pašvaldības policijas darba rezultātiem Apes novadā laika periodā no 01.01.2021. līdz 31.01.2021.

Print Friendly, PDF & Email

 

Janvārī Smiltenes novada Pašvaldības policijas darbinieki Apes novada teritorijā patrulēja 3 reidos:

4.un 25. janvāra reidā, tika iekļauta Ape, Trapene, Gaujiena.

Reida laikā pastiprināti, tika pievērsta uzmanība Ministru kabineta noteikumu Nr. 360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” ievērošanu. Pārkāpumi netika konstatēti.

29. janvāra reidā apsekota Ape, Gaujiena, Trapene.

Trapenē, pie veikala “Top” , tika pamanīts 1965. gadā dzimis vīrietis, kas atradās publiskā vietā tādā reibuma stāvoklī, kas traucē sabiedrisko kārtību vai drošību. Persona nogādāta dzīvesvietā. Ar vīrieti izvestas audzinoša rakstura pārrunas, izteikts mutvārdu aizrādījums.

 

Smiltenes novada Pašvaldības policija

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dalīties:
4. februāris, 2021, Līga Solosteja
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs