Saistītie raksti

Trapenes hokejisti iemēģina jaunās hokeja formas

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Pagājušā gada janvārī LEADER projekta “Hokeja ekipējuma iegāde sabiedrībai nozīmīgu sporta tradīciju attīstīšanai Trapenē” aktivitātēm pagasta hokeja entuziasti saņēma jaunu hokeja inventāru 10 spēlētājiem un 2 vārtsargiem. Pagājušā gadā ziema nelutināja ar savu klātbūtni un hokejisti tikai varēja sapņot par iespēju likt lietā jauniegūto inventāru.

Šogad laika apstākļi ir labvēlīgi un esam sagaidījuši mīnus grādus, lai varētu slidot.

Sakarā ar ierobežojumiem šajā sezonā, visticamāk mači nenotiks, bet iemēģināt hokeja tērpus nav liegts.

Uzvilkt jauno formu un doties uz ledus spēlēt, katram spēlētājam ir īpašs notikums. Mūsdienīgi hokeja formas tērpi hokejā ir īpaši svarīgi un būtiski spēlētāju labsajūtai un labākas spēles veicināšanai. Trapenes hokejisti spodrināja iemaņas hokeja spēlē, pārbaudīja savas hokeja prasmes, apmainījās ar metieniem. Vienotas formas veido arī vienotas komandas garu.

Atliek vien gaidīt, ka nākošajā sezonā hokeja spēles priekus varēs baudīt bez ierobežojumiem un Trapenes hokejistu komanda jaunajās formās  varēs piedalīties mačos. Varbūt pie mums arī dzims kāda hokeja zvaigzne.

Ledus uzliešanu, iestājoties aukstam laikam, daudzi slidot gribētāji gaidījuši ar lielu nepacietību, daži pat zvanījuši uz pārvaldi un interesējušies, kad hokeja laukumā varēs slidot. Mūsu hokeja laukumam nav asfalta seguma, tāpēc ir būtiski sagaidīt, kad zeme sasalst, citādāk darbam nav jēgas. Lai uzlietu kvalitatīvu ledu nepieciešama diezgan liela pacietība, jo ņemšanās ir diezgan darbietilpīga. Iepriekšējos gadus par ledus liešanu un kvalitāti rūpējās darbinieki Juris un Antis.

Šogad jāsaka liels paldies Marekam un pārējiem brīvprātīgajiem palīgiem, kuri iesaistījās laukuma sagatavošanas darbos (sniega tīrīšana un ledus liešana).

Ja vien laika apstākļi nepievils un ierobežojumi nebūs, jau nākamsezon Trapenē būs savi hokeja mači. Asiniet slidas!

Trapenes pagasta pārvaldes vadītāja Irisa Popoviča

 Foto: Ainārs Lācis

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dalīties:
8. februāris, 2021, Līga Solosteja
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs