19.04.plkst.18:00 Apvienotā Apes novada domes, Smiltenes novada domes un Raunas novada domes sēde

21.04.plkst.14:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

29.04.plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Esi aktīvs, piedalies projektā “PROTI un DARI!”

Print Friendly, PDF & Email

 

Vai vēlies uzsākt algotu darbu, bet nav pārliecības par saviem spēkiem? Varbūt plāno mācīties, bet neesi pārliecināts, kādā jomā un kur meklēt informāciju? Kā atsperties dzīvē, lai sasniegtu to, par ko iespējams pat neuzdrošinies sapņot? Izpēti projekta “PROTI un DARI!” iespējas! 

Ja esi jaunietis vecumā no 15 līdz 29 gadiem, pašlaik nemācies, nestrādā algotu darbu un neesi reģistrēts Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) kā bezdarbnieks, bet vēlies mainīt savu dzīvi, tad piesakies dalībai projektā “PROTI un DARI!”. Projektā iesaistījušies jaunieši, pateicoties individuālām sarunām ar ekspertiem, kas palīdz izzināt, kas ir personības stiprākās puses, iegūst stabilu pamatu jaunam dzīves sākumam. Piemēram, ar projekta “PROTI un DARI!” atbalstu var iegūt autovadītāja tiesības, apgūt profesiju (frizieris, manikīrs u.c.), uzsākt uzņēmējdarbību, piedalīties nometnēs un semināros, kā arī izmantot daudzas citas atbalsta iespējas. Svarīgi zināt, ka projekta nosacījumi paredz individuālu atbalstu. Veiksim Tavu profilēšanu (novērtēšanu) un uzzināsim, kādas ir Tavas prasmes, intereses un iegūtā izglītība, kā arī noteiksim Tavus attīstības virzienus!

Piedāvātās iespējas: 2 – 9 mēnešu garumā iespēja iegūt darba praksi, individuāla mentora atbalstu, pilnveidot savas dzīves prasmes caur dažādām aktivitātēm, kā arī nepieciešamības gadījumā saņemt psiholoģisko atbalstu un konsultācijas pie speciālistiem.

Projekta “PROTI un DARI!” īstenošanas termiņš līdz 2021.gada 31. decembrim.

Aicinām Apes novada jauniešus izmantot iespēju attīstīt savas prasmes, apgūt kādu arodu un vērtīgi pavadīt savu laiku, kā arī nodot šo ziņu pārējiem jauniešiem, kurus var aicināt dalībai projektā. Pieteikties projektam iespējams, zvanot projekta programmas vadītājai Maijai Kārkliņai tālr. 27809177, rakstiet maija.karklina@ape.lv, vai projektu vadītājai Indrai Levanei tālr. 29406867, rakstiet indra.levane@ape.lv.

 

Indra Levane, projektu vadītāja

Dalīties:
31. marts, 2021, Līga Solosteja
lveerudeen