19.04.plkst.18:00 Apvienotā Apes novada domes, Smiltenes novada domes un Raunas novada domes sēde

21.04.plkst.14:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

29.04.plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Par mācību procesu Apes novadā  

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Saskaņā ar Apes novada domes 25.februāra lēmumu, Apes novadā 1.-4. klašu skolēnu mācības klātienē tika noteiktas no 1.marta līdz 5.martam.

Ņemot vērā Slimību profilakses un kontroles centra jaunākos datus uz 3.martu, Apes novada domes priekšsēdētājs Jānis Liberts ir izdevis rīkojumu no 8.marta Apes novada skolās – Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolā ar mācību programmu realizācijas vietu Vidagā, Ojāra Vācieša Gaujienas pamatskolā un Trapenes sākumskolā mācības turpināt attālināti.

Šāds lēmums pieņemts, jo Apes novadā 14 dienu kumulatīvais Covid-19 gadījumu skaits uz 100 000 iedzīvotājiem ir lielāks par noteikto atskaites punktu 200, kas pieļauj mācību procesa īstenošanu klātienē izglītības iestāžu 1.-4. klasēm.

Kā jau iepriekš informēts, izvērtējot saslimstības rādītājus, SPKC ir tiesīgs noteikt tās pašvaldības, kuru administratīvajās teritorijās esošo izglītības iestāžu 1.-4. klasē var tikt īstenots klātienes mācību process – to paredz 2021. gada 23. februārī valdībā apstiprinātie grozījumi rīkojumā “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu””. SPKC tīmekļvietnē katru trešdienu tiek publicēts klātienes mācību atsākšanai drošo pilsētu vai novadu saraksts, savukārt ceturtdienās šī informācija tiek publicēta oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”. 

Paldies mūsu novada izglītības iestāžu vadītājiem, pedagogiem, darbiniekiem par izturību un spēju organizēt mācību procesu izglītojamajiem, pielāgojoties šā brīža apstākļiem.

Apes novada dome īpaši aicina ģimenes būt atbildīgiem, rūpīgi izvērtēt bērnu veselības stāvokli! Paldies visām novada ģimenēm, kuras ievēro drošības noteikumus, paldies par līdzatbildību, iejūtību un sapratni!

 

Dalīties:
5. marts, 2021, Līga Solosteja
lveerudeen