19.04.plkst.18:00 Apvienotā Apes novada domes, Smiltenes novada domes un Raunas novada domes sēde

21.04.plkst.14:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

29.04.plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Vidagas bibliotēka aicina izmantot piedāvātās apmācības, seminārus.

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Digitālā nedēļa 2021

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju (VARAM) 22. līdz 26. martam organizē Eiropas Digitālo nedēļu Latvijā.

Digitālā nedēļa 2021 tiek organizēta kā tiešsaistes pasākumu kopums. Nedēļas laikā tiks organizēti gan centrālie pasākumi un diskusijas, kam varēs sekot līdz interneta tiešraidēs, gan arī citi tiešsaistes pasākumi, ko organizēs partneri visos Latvijas reģionos: skolās un bibliotēkās, nevalstiskajās organizācijas, pašvaldībās un uzņēmumos. Būs iespējams pārbaudīt savas digitālās prasmes pašnovērtējuma testos un konkursos.

Nedēļas aktivitātēm aicinām sekot līdzi mājaslapā eprasmes.lv, tiešsaistes pasākumi apkopoti Digitālās nedēļas kalendārā, kā arī Digitālās Nedēļas 2021 Facebook lapā.

Aicinām apmeklēt tiešsaistes pasākumus, pilnveidot savas prasmes un gūt jaunu informāciju!


23.martā no plkst. 10 līdz 11.30 tiešsaistes seminārs  “Finanšu drošība digitālajā vidē”

Seminārā uzzināsiet vairāk par to, kā justies droši digitālajā vidē, kādi ir potenciālie riski un pats galvenais – kā pasargāt savu naudu un datus.

Semināra galvenās tēmas:
· Krāpnieku motivācija,
· Krāpšanas veidi digitālajā vidē,
· Digitālās tendences finanšu jomā.

Semināru vadīs AS Swedbank vadošā klientu konsultante Evija Apsīte. Valoda – latviešu.

Pieslēgšanās saite platformā MS Teams  Click here to join the meeting

 


26. martā plkst. 14.00 praktiska nodarbība “Digitālās vides vizualizāciju sagatavošana” (nepieciešams iepriekš pieteikties https://forms.gle/nxgBMsR12No68NN68). Nodarbībā tiks apskatīti digitālās vides vizuālo materiālu sagatavošanas principi, tendences un piemēri, kā arī ietvertas praktiskas mācības vizuāļu sagatavošanā bezmaksas tiešsaistes rīkos. Nodarbību vadīs Annija Graustiņa – sociālo mediju mārketinga stratēģe un lektore ar vairāk kā 7 gadu pieredzi.

 

 

 

Dalīties:
22. marts, 2021, Līga Solosteja
lveerudeen