19.04.plkst.18:00 Apvienotā Apes novada domes, Smiltenes novada domes un Raunas novada domes sēde

21.04.plkst.14:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēde

29.04.plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Saistītie raksti

Piedalās radošo darbu “Izstāsti man savu sapni” konkursā

Print Friendly, PDF & Email

 

Par tradīciju kļuvusi piedalīšanās Starptautiskās dzimtās valodas dienas radošo darbu konkursos, ko katru gadu izsludina Latviešu valodas aģentūra. Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas skolēni šajā konkursā piedalās jau trešo gadu.

 Konkursa tēma bija “Izstāsti man savu sapni”. Kā apgalvo konkursa organizatori: “Katru gadu konkursa dalībnieku skaits pieaug, šajā konkursā esam sagaidījuši rekordlielu pieteikumu skaitu – 1234 radošos darbus no visas pasaules. 693 no tiem ir literārie darbi, 541 – zīmējumi. Darbi iesūtīti ne vien no Latvijas skolām, bet arī no latviešu skolām ārzemēs: Mineapoles un Sentpolas Latviešu skolas, Losandželosas Latviešu skolas, Latviešu skolas Somijā, Briseles 2. Eiropas skolas, Briseles Latviešu skolas, Vašingtonas ev. lut. draudzes latviešu pamatskolas, Aberdīnas Latviešu diasporas skolas, Diasporas skolas bērniem Aberdīnā ,,Dzintara akadēmija” un Ņujorkas ev. lut. draudzes Ņūdžersijas Latviešu pamatskolas.”

Pateicību par piedalīšanos un grāmatiņu ar sava radošā darba fragmentu no Dāvja Ozoliņa Apes vidusskolas saņēma Līga Zaķe.

Turpinot tradīciju, 5. klases skolēni piedalījās konkursā “Mans grāmatplaukta stāsts”, jāgaida grāmatiņas rudenī.

Sarmīte Apine
Skolotāja

 

Dalīties:
6. aprīlis, 2021, Madara Tjuksa
lveerudeen