17.01.plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas, Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas un Sociālo jautājumu komitejas apvienotā  sēde 

24.01.plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Uzņēmējdarbība

Print Friendly, PDF & Email

 

Neskatoties uz attālumu no attīstības centriem un no galvaspilsētas, mazajā novadā ir gan mežistrādes, gan kokapstrādes, kravu transporta pārvadājumu, gan lauksaimnieciskās ražošanas, tūrisma, zivsaimniecības, gan mazumtirdzniecības uzņēmumi, kuru piedāvātais pakalpojumu klāsts ir konkurētspējīgs Latvijā un ārpus robežām.

Apes novadā reģistrētie nodokļu maksātāji, juridiskās personas un individuālie komersanti kopskaitā ir 300 (skatīt 16.attēlu), to vidū vislielākais skaits ir zemnieku saimniecības – 159, Sabiedrība ar ierobežotu atbildību kopā 81, biedrības 28, tajā skaitā 4 ar sabiedriskā labuma organizācijas statusu, individuālie komersanti, uzņēmēji – 22, budžeta iestādes – 5, nodibinājumi 2, tajā skaitā 1 ar sabiedriskā labuma organizācijas statusu, draudzes – 2, tajā skaitā 1 ar sabiedriskā labuma organizācijas statusu un kooperatīvā sabiedrība – 1.

Savukārt Apes novadā reģistrētie nodokļu maksātāji fiziskas personas – saimnieciskās darbības veicēji pavisam kopā ir 290, visvairāk 229 ir saimnieciskās darbības veicēji, 59 ir paziņotā (nereģistrējamā) saimnieciskā darbība, savukārt informācija par patentmaksu ir 2 maksātājiem. 

2017.gadā jau tradicionāli, kopā ar Raunas, Smiltenes un Alūksnes novadiem, Apes novads piedalās tūrisma gadatirgū „Balttour” ar maršrutu „Vidzemes šosejas pieturas”, kurās akcentē arī vietējo uzņēmēju darbību.

Apes novads 2017.gada maijā piedalījās Vidzemes Uzņēmēju dienās 2017 Valmierā, lai veicinātu Apes novada uzņēmēju atpazīstamību. Pirmajā dienā cilvēku interesi piesaistīja
Grūbe fish foreļu audzētavas un atpūtas vietas atrašanās un apmeklējuma iespējas, Aivas
Zīles apģērbu kolekcija, Dinas Semjonovas floristikas izstrādātās pūcītes, granīta bruģakmens un, protams, jaunā Very berry produkcija, kā arī Dinas Meisteres darbi – spilventiņi ar dabīgo aitas vilnas pildījumu un bērnu gultas veļas komplekti. Apmeklētāji bija ļoti atsaucīgi izgaršojot z/s Kalnarušķi gardo plātsmaizi un izrādīja interesi par iespējām paviesoties mūsu piedāvātajā atpūtas un svinību viesu namā „Kalnaruški”.

2017.gada augustā viesu namā “Purgaiļi” Grundzāles pagastā, Smiltenes novadā Vidzemes plānošanas reģions (VPR) aicināja uz ikgadējiem Vidzemnieku dārza svētkiem, kuros iepazīstināja ar neatlaidīgiem lauksaimniekiem, izdomas bagātiem amatniekiem un atraktīviem tūrisma uzņēmējiem. Vidzemes 26 novadu stāstu īpašnieku vidū no Apes novada nominācijā “Debija” godināja zīmola “Zīle” veidotāju Aivu Zīli. Aiva Vidzemnieku stāstu vidū ir tā, kura ar savu degsmi un idejām iedvesmo, aizrauj
ar vides apziņu, piedāvājot oriģinālus un neatkārtojamus apģērbus no nevienam nevajadzīgiem apģērbiem. Izstrādāta zīmola vizuālā identitāte, sagatavotas publicitātes fotogrāfijas, un zīmols “Zīle” kļuvis arvien atpazīstamāks. Vidzemes stāsti ir VPR iedibināta tradīcija, atklāt aktīvus, radošus un uzņēmīgus vidzemniekus katrā Vidzemes novadā un pilsētā. Vidzemes stāstu tradīcijas aizsākumi meklējami 2012. gadā.

Lai teritorijā veicinātu uzņēmējdarbību un darba spēka potenciāla paaugstināšanu, pašvaldība piedalījās projektos „ACTIVE AGE”, “Amata prasmju centra izveide” Trapenē un “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Apes novadā”.

2017.gadā pašvaldība turpināja sadarbības veicināšanu ar uzņēmējiem, realizējot projektu „Coop-Local”, ar mērķi iedrošināt un atdzīvināt pārrobežu uzņēmējdarbību, veicot virkni pasākumu, kas sevī ietvers gan sadarbības un biznesa attiecību veidošanu starp Igaunijas un Latvijas uzņēmējiem, gan mārketinga pasākumus, gan pieredzes braucienus, gan kopīgas tikšanās un jaunu tirgus iespēju apzināšanu. Projektā iesaistīti uzņēmēji no Setomaa reģiona, Räpinas un Vastselinas pašvaldībām Igaunijas pusē, Apes un Smiltenes pašvaldībām Latvijas pusē. Projekta aktivitātēs Apes novada uzņēmēji devās uz Tartu, uz Hanzas dienu tirgu piedāvāt saražoto produkciju.

Augstu vērtējam mūsu novada uzņēmējos mītošo neizmērojamo entuziasmu un vēlmi attīstīt ne tikai savu nozari un uzņēmumu, bet rūpēties arī par apkārtējo vidi un Apes novada attīstību kopumā.

Esam pateicīgi ikvienam uzņēmējam, kurš ar sirdi un dvēseli mīl savu darbu, savu ģimeni, un vietu, kurā dzīvo.

 


 

Uzņēmējdarbības atbalstam realizēts viens no veiksmīgākajiem Apes novada pašvaldības projektiem Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekts “Ilgtspējīga vietējo dabas resursu un kultūras mantojuma izmantošana uzņēmējdarbības attīstībā Setomaa un Apes reģionos” (“BUY LOCAL”). Šī projekta mērķis bija palielināt ekonomikas ilgtspēju un konkurētspēju Apes un Setomaa novadu teritorijā. Tā ietvaros tika pētīti galvenie virzieni, kādos būtu iespējams attīstīt ražošanu, lai produkcija tepat uz vietas tiktu gan saražota, gan arī patērēta. Uzņēmējiem tika dota iespēja tirgot savu produkciju dažādos tirdziņos gan Latvijā, gan Igaunijā. Tika organizētas tikšanās ar uzņēmējiem, veikti pētījumi un noteiktas prioritārās nozares, kuru attīstība var sekmēties uz plaši pieejamiem vietējiem resursiem: dārzkopība un augļkopība, kazkopība un aitkopība, kokapstrāde un māla apstrāde.

Katalogs_Laba-prece-no-vietējā-ražotāja-rokām

Buy Local vietējo resursu izmantošanas iespēju brošūraUzņēmēju katalogs projektā COOP LOCAL 

Katalogā iekļauta informācija par Apes un Smiltenes novadu Latvijā, kā arī Setomaa, Vastselīnas un Repinas reģionu Igaunijā uzņēmējiem, amatniekiem, mājražotājiem. INTERREG Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekts Nr. Est-Lat14 “COOP Local” (“Pārrobežu sadarbības veicināšana vietējiem pārtikas produktu ražotājiem un amatniekiem pierobežā”).

 


Informācija par soda apmēru par pārkāpumiem dabas aizsardzības jomā īpaši aizsargājamā dabas teritorijā

Kompensācijas par saimnieciskās darbības ierobežojumiem īpaši aizsargājamās dabas teritorijās (t.sk. Natura 2000 teritorijās) un mikroliegumos


 


VAKANCE Apes novadā

 


SIA “Apiņi”

Starptautisko kravu pārvadājumi, mežizstrāde, zemes rakšanas darbi
Adrese: Apiņi, Apes pagasts, Apes novads; tālr.: +371 29467707; e-pasts: sia.apini@inbox.lv


 

Zemnieku saimniecība “Miķeļi” 

Var iegādāties  stādus  mežu stādīšanai : priedi, egli, bērzu un melnalksni. 
Adrese: Apes novads, Apes pagasts, “Miķeļi”; tālr.:+ 371 26586917; e-pasts: gailitis_mikeli@inbox.lv
mājaslapa : http://www.mikeli.lv

miķelī

 


 

Individuālā darba veicējs  “Gailītis G” 

Piedāvā meža izvešanas pakalpojumus,meža augsnes gatavošanu,zāles pļaušanu ar smalcinātāju un rotējošo pļaujmašīnu.
Adrese: „Krauji”, Apes pagasts, Apes novads; tālr.:  +37129475164; e-pasts: g.gundars@inbox.lv


 

Dārzkopība ’’Puķu māja “

Nodarbojas ar puķu un dārzeņu stādu audzēšanu. Jau agri pavasarī ar pirmajiem atraitnīšu ziediem priecē savus pircējus, bet rudens un ziemas periodā piedāvā ziemas ķiplokus un pelēkos zirņus.
Savām puķēm un augiem mēslojumu ražo paši, audzinot Kalifornijas sarkanās sliekas, kas ražo biohumusu.
Pamatnodarbošanās ir puķes un viss, kas ar tām saistās. 2013 gadā paplašinās saimniecība, tika uzbūvēta vēl viena siltumnīca.
Produkciju iemīļojuši  kaimiņvalsts Igaunijas pircēji, arī Igaunijas dārznieki atzinīgi novērtējuši mūsu stādus, pagājušo gadu mūsu tomātu un daudzgadīgo puķu stādus iegādājās arī kaimiņvalsts Lietuvas pircēji .
Katru gadu  stādu sortiments papildinās un dažādojas.  Šogad  piedāvājam ari dienliliiju sortimentu. 
Puķes ir mana dvēsele! Iegriezies un paraugies ari Tu sev ko noderīgu, laipni gaidīsim! 
Adrese: Rūpniecības 6b, Ape, Apes novads;  tālr.: Baiba 29704455;  Ints 29138312; e-pasts: baibavado@inbox.lv


 

SIA Granitex

Izgatavo dažāda izmēra granīta bruģakmeni un granīta plāksnes.
Adrese: Kaļķuceplis, Ape, Apes novads;  tālr.: + 371 25446840; e-pasts: info@granitex.lv
mājas lapa

 


 

SIA “Grūbe Hidro”

Elektroenerģijas ražošana, foreļu audzētava, viesu māja
Adrese: Grūbe, Apes pagasts, Apes novads;  tālr.: + 371 29496005; e-pasts: dzintarsape@inbox.lv


 

SIA Līvs AM

Starptautiskie auto pārvadājumi kokmateriāliem, transporta pakalpojumi, guļbūves
Adrese: Jaši, Apes pagasts, Apes novads;  tālr.: + 371 29460168; e-pasts: aivolivs@inbox.lv


 

SIA TTR Company
Metālapstrādes – metināšana, strūklošana, pulverkrāsošana
Adrese: Klusā iela , Apes pagasts, Apes novads,  tālr.: + 371 26169898, e-pasts: teters.nauris@gmail.com

 


 

SIA Miso KK

Traktortehnikas pakalpojumi, bruģakmens ieklāšana
Adrese: Mežmalītes 2-4 , Ape, Apes novads,  tālr.: + 371 26454142


 

SIA Vaidavas Krasti

Kokapstrāde
Adrese: Smilšu iela 10 , Ape, Apes novads,  tālr.: + 371 26332647


 

SIA Jaunvosi

Nakšņošana, brīvdienu mājas, viesu nams
Adrese: Jaunvosi , Apes pagasts, Apes novads,  tālr.: + 371 26116845; e-pasts: jaunvosi@inbox.lv

vairāk info: http://www.celotajs.lv; http://www.booking.com

 


 

SIA Wood LV

Koka kubulu ražošana
Adrese: Druvas , Apes pagasts, Apes novads,  tālr.: + 371 22003034; valdis.zass@inbox.lv


 

ZS Kalēji

Graudkopība, lauksaimniecība
Adrese: Kalēji, Apes pagasts, Apes novads; tālr.: + 371 26408632; e-pasts: andrispilskalns@inbox.lv 


 

ZS Vosukalni

Graudkopība, kartupeļu audzēšana
Adrese: Vosukalni, Apes pagasts, Apes novads; tālr.: + 371 29491595; e-pasts: vosukalni@inbox.lv 


ZS Kalnarušķi

Ēdināšanas pakalpojumi, telpas īre – atpūtai, kāzām, svinībām. Viesu māju komplekss.
Adrese: Kalnarušķi, Apes pagasts, Apes novads; tālr.: + 371 26594554; e-pasts: aigija.kalnina@gmail.com 


 

ZS Stradiņi

Aitkopība, betona izstrādājumu ražošana: aku grodi, kapu apmales
Adrese: Stradiņi, Apes pagasts, Apes novads; tālr.: + 371 26380509


 

ZS Zīļi

Piena lopkopība, tūrisms
Adrese: Zīļi, Apes pagasts, Apes novads; tālr.: + 371 29163907; e-pasts: inta.bremze@inbox.lv

 


 

Dina Meistere

Galas apstrāde, mājas žāvējumi, aitkopība
Adrese: Aptiekas iela 1, Ape, Apes novads; tālr.: + 371 26144379; e-pasts: dinamei@inbox.lv 


 

Dina Semjonova

Floristikas pakalpojumi, dārza un telpu dekori

Adrese: Kastaņi, Apes pagasts, Apes novads; tālr.: + 371 29418243; e-pasts: dina.semjonova@inbox.lv 


 

 Individuālais darba veicējs Jānis Kaktiņš

Dažādu pakalpojumu sniegšana, kas saistīta ar metālapstrādi. Piedāvā metālu, plastmasu virpošanu, frēzēšanu. Metināšanu. Detaļu un agregātu remonts un izgatavošana.
Adrese: Brīvības iela 9, Apes, Apes novads; tālr.: + 371 26495154; e-pasts: janis@metaldarbi.lv

mājas lapa


SIA VENSO V


Grāmatvedības pakalpojumu birojs dažādu saimniecisko darbību veicējiem, zemnieku saimniecībām, SIA. Biroja darbiniece sakārtos dokumentus no pirmdokumenta līdz deklarācijai vai gada pārskatam. Rēķinu sagatavošana. LAD projektu sagatavošana, uzraudzība. Pieredze no 2007.gada.

Adrese:Apē, Stacijas iela 7, tālr.29608370, 29608301.

logo-venso venso-ape

 

 


 

SIA ”VELOSTAT”
Velosipēdu novietnes. 
Adrese: ”Sauliķi”, Jaunalūksnes pagasts, Alūksnes novads, LV-4350; tālr.: +371 20224927, e-pasts: aldiskarasevs@inbox.lv


 

 

 

 

GAUJIENAS pagasts


 

 


 

SIA  „Vaidens”

Reģistrēts 2000.gada 10.martā. Darbības virzieni – koka paliktņu ražošana, taras dēlīši, grieztās kūdras ieguve, kravu pārvadājumi.
Birojs atrodas Smiltenes novadā, Smiltenē, Daugavas ielā 1a. Sīkāk  http://www.vaidens.lv

 


 

LPKS „Gaujiena”

Darbības virzieni:
1) tehnikas pakalpojumi – lauksaimniecības tehnika, autobusu pakalpojumi – 17 vietas un 7 vietas,iekrāvēji;
2) mehānisko darbnīcu pakalpojumi.
Kooperatīvā ir 29 paju biedri,  2011. gadā vidējais strādājošo skaits – 6.

Adrese – „Darbnīcas” Gaujienas pagasts, Apes novads, LV–4339, tālr: 64381038, 26468579 ; e-pasts: koop.gauja@inbox.lv

 


 

SIA „Very Berry”

Uzņēmums, par kuru zin republikas mērogā. Tiek audzētas dzērvenes, mellenes, ir saldētava ogām, gatavo ogu sukādes, moderns ogu pārstrādes cehs Dārzciemā.
Adrese – Ogu purvs: Kalna purvs, Gaujienas pagasts, Apes novads, LV4339
Pārstrādes cehs: Jaunās Rogas, Gaujienas pagasts, Apes novads, LV4339
Tālr: + 371 67286608, fakss: + 371 67287939, e-pasts: info@veryberry.lv, sīkāk: http://www.veryberry.lv

 


 

Zemnieku saimniecība „Dravnieki”

Galvenās nozares – piena, gaļas ražošana. Saimniecībā ir  58 liellopi, t.sk. .23 slaucamas govis, 7 zīdītājgovis.  Vidējais izslaukums  2011.gadā  – 6200  litri no govs. Saimniecībā tiek audzēti graudi lopbarībai. Saimniecība apsaimnieko 79 ha zemes – 57 ha īpašumā, 22ha nomāta zeme.
Adrese – „Dravnieki” Gaujienas pagasts, Apes novads, LV–4339, tālr: 22301467, e-pasts: dravnieki2@inbox.lv

 


 

Zemnieku saimniecība „Lejas Rudzīši – Zvejnieki” 

Bioloģiskā saimniecība – savvaļas govju audzēšana,  gaļas ražošana.  Ir 85 liellopi, no tiem 47  zīdītājgovis. 2011.gadā saražotas 14t gaļa. Saimniecība apsaimnieko  134 ha zemi – īpašumā 34 ha, nomā 100 ha zemi. Audzē graudus lopbarībai.

Adrese: „Lejas Rudzīši” Gaujienas pagasts, Apes novads, LV–4339, tālr: 29430090; e-pasts: andris_jegorovs@inbox.lv

 


 

Zemnieku saimniecība „Zaļkalni”

 Ekoloģiski tīra piena ražošana, nelieto ķīmijas, kaut gan oficiāli neskaitās bioloģiskā saimniecība. Ir  17  liellopi no tiem 12 slaucamas govis, vidējais izslaukums 2011.gadā – 5500 litri no govs.  Apsaimnieko 66 ha zemi – 46 ha īpašumā, 20 ha nomāta zeme.
Adrese – „Zaļkalni” Gaujienas pagasts, Apes novads, LV–4339, tālr: 64300360

 


 

Zemnieku saimniecība „Lauri”.

Piena ražošanassaimniecība. Apsaimnieko  15 ha zemes. Ir  10 liellopi, no tiem 6 slaucamas govis. Izslaukums 2011.gadā 6000 litri no govs.
Adrese – „Lauri”, Gaujienas pagasts, Apes novads, LV–4339, tālr: 26300455

 


 

Zemnieku saimniecība „Jaunzemi”

Bioloģiskā saimniecība – liellopu un cūkas gaļas ražošana. Saimniecībā ir 50 liellopi, no tiem 27      zīdītājgovis. Platība  75 ha – 42 ha īpašumā, 33 ha nomas zeme. 2011.gadā saražoja 8 t liellopu gaļu un 800 kg cūkgaļu.
Adrese – „Jaunzemi” Gaujienas pagasts Apes novads, LV–4339, tālr: 28600027; e-pasts:  algurovs@inbox.lv

 


Zemnieku saimniecība „Priedaine” 

Saimniecībā ir siltumnīca, kur audzē puķu un dārzeņu stādus pavasarim, podu puķes sākot no aprīļa, līdz pat vēlam rudenim.
Adrese – „Strautkalni” ,Gaujienas pagasts, Apes novads, LV–4339, tālr: 29130040; e-pasts: vandaelga@inbox.lv

 


 

Zemnieku saimniecība „Bebri”

Graudu audzēšana, tehnikas pakalpojumi, lauksaimniecība
2011.gadā apsaimniekotā platība 247 ha, no tiem 210 ha graudi, 30 ha rapsis.

Adrese – „Bebri”, Gaujienas pagasts, Apes novads, LV–4339; tālr: 29481597; e-pats: arubins@inbox.lv


 

Zemnieku saimniecība „Dambji”.

Bioloģiskā saimniecība –  aitu audzēšana, dārzeņi. Saimniecība apsaimnieko 20 ha zemi. Dārzeņi tiek audzēti 1 ha platībā. Ir 20 aitas, no tām 12 aitu mātes. Ir gaļas šķirnes un „Latvijas Melngalves” šķirnes aitas.
Adrese – „Dambji” Gaujienas pagasts, Apes novads, LV–4339; tālr: 64323381; e-pasts: mirdza999@inbox.lv


 

Zemnieku saimniecība „Birzes” 

Aitu audzēšana. Saimniecībā ir 22 aitas, no tām 8 aitu mātes – „Romanovas” un „Latvijas tumšgalves” šķirnes.  Apsaimnieko    16,8  ha zemi.
Adrese – „Birzes” Gaujienas pagasts Apes novads, LV–4339, tālr: 29217366; e-pasts: ukitis40@inbox.lv

 


 

Zemnieku saimniecība „Mietaine”

Darbības virzieni:
1) Ēdināšanas pakalpojumi: veic ēdināšanu O.Vācieša Gaujienas vidusskolā, pieņem pieteikumus banketiem, konditorejas izstrādājumiem.
2) Saimniecībā ir inkubators dažādu putnu šķirņu mazuļu iegūšanai.
Adrese – „Oši” Gaujienas pagasts Apes novads LV – 4339, telefons 26367456; e-pasts”: bernarte@inbox.lv

 


 

Zemnieku saimniecība „Lazdiņas”

Bioloģiskā saimniecība – ārstniecības augu vākšana, cigoriņu audzēšana.
Adrese – „Lazdiņas” Gaujienas pagasts Apes novads, LV–4339, tālr: 28388110

 


 

Piemājas saimniecība „Rasas”

Biškopības saimniecība. Kopējā saimniecības platība 43 ha, no kuras 33 ha ir iznomāti, paši apsaimnieko 10 ha zemi. Ir 40 bišu saimes. 2011.gadā ieguva 1 tonnu medus.
Adrese – „Papardes”  Gaujienas pagasts, Apes novads, LV–4339, tālr: 29420210; e-pasts: lauma.laace@navigator.lv

 


 

Piemājas saimniecība „Silmači”

Biškopības saimniecība. Kopējā platība 18  ha. Ir 35 bišu saimes. 2011.gadā ieguva  980 kg medus.
Adrese – „Silmači” Gaujienas pagasts Apes novads, LV–4339, tālr: 29230542;  e-pasts: usis53@inbox.lv

 


 

Zaiga Zikmane  

Medus, augļu, dārzeņu cukādes.
Adrese – „Morīši” Gaujienas pagasts apes novads, LV–4339, tālr: 29196309; e-pasts:  bitezumzum@inbox.lv

 


 

Roberts Zučiks  

Privātprakse Veterinārmedicīnā lielajiem un mazajiem dzīvniekiem. Medikamentu tirdzniecība.
Adrese – „Krasti” 1, Gaujienas pagasts, Apes novads, LV–4339, tālr: 29266033; e-pasts: robertszuciks@inbox.lv


 

 

TRAPENES pagasts

Trapenes pagastā lielāko zemnieku saimniecību darbības veids ir lopkopība: SIA “Eirastars”, SIA “Trapene”, z/s “Skapari”, z/s “Niedrāji”, z/s “Kristiņi”, z/s “Virsaiši M”. Graudkopība: z/s “Sanesas”, biškopība: z/s “Graudi”. “SIA BAF Plus” veic dažādu reklāmu pasūtījumus un arī celtniecības darbus.

 


 

SIA “Trapene”
Tālrunis, fakss 64329062

e-pasts: lejastrapene@inbox.lv

 


 

SIA “Eirastars”

Piena lopkopība, gaļas lopu saudzēšana, graudkopība, transporta pakalpojumi
Adrese: Rīti – 1, Trapenes pagasts, Apes novads; tālr.: + 371 29473240; e-pats: eirastars@inbox.lv


 

Z/S “Arāji”
Īpašnieks Ainārs Poļaks

Tālrunis 26498924

 


 

Z/S “Kristiņi”

Piena lopkopība, graudkopība
Adrese: Kristiņi, Trapenes pagasts, Apes novads; tālr.: + 371 29240092; e-pats: talis75@inbox.lv

 


 

Z/S “Niedrāji”

Piena un gaļas lopkopība
Adrese: Niedrāji, Trapenes pagasts, Apes novads; tālr.: + 371 29135555; e-pats: niedrajizs@gmail.com


Z/S “Virsaiši M.M”
Īpašnieks Mareks Mucenieks

Tālrunis 29168915

 


 

SIA “BAF PLUS”

Reklāma, jumtu konstrukcijas izbūve
Adrese: Annurijas, Trapenes pagasts, Apes novads; tālr. 29423867; e-pasts: bafplus@inbox.lv


 

SIA “Ķērpis”

Kokapstrāde, sporta un atpūtas pasākumu organizēšana
Adrese: Ķirši, Trapenes pag., Apes novads; tālr.: +371 29174981; e-pasts: kerpis5inbox.lv

 


 

SIA Lauksaimnieku apvienība

Stalbriežu audzēšana
Adrese: Dumpji, Trapenes pagasts, Apes nobvads; tālr.: + 371 29282251; e-pasts: maris@lrla.eu


 

 

VIREŠU pagasts

Virešu pagastā lauksaimniecība ir galvenā uzņēmējdarbības joma: z/s “Ceriņi”, SIA “Vireši”, z/s “Atvases”, z/s “Vecbindi”, z/s “Jaundrīzuļi”, z/s “Jaunsilgaļi”, z/s “Ozoliņi”, z/s “Augstkalni AV”, p/s “Kalnastaldes”, p/s “Smilgas”, z/s “Ķelles”, z/s “Zemesziediņi”, z/s “Mežvīri”, p/s “Viesturi”, z/s “Grantiņi”.

Lauksaimniecības tehnikas pakalpojumus sniedz SIA “ZZK Agro”.

SIA “Rimeks Plus” nodarbojas ar kokapstrādi, IU “Jura interjers un mēbeles” ražo mēbeles un veic galdniecības darbus, mežizstrādes jomā darbojas SIA “Grotes AB”, z/s “Ķieģeļnīca” izgatavo ziedu pušķus un sēru vainagus. Ir divas viesu mājas – “Jaunzilākši” un “Melderītis”. Viesu māja “Melderītis” piedāvā arī ēdināšanas pakalpojumus.


 

z/s „Zemesziediņi”

Zemeņu un aveņu audzēšana, sniedz jaunaudžu kopšanas pakalpojumus
Adrese: Ziediņi, Virešu pagasts, Apes novads; tālr.: + 371 26549947; e-pats: zemesziedini@inbox.lv 

 


 

 

SIA „Andruks” 

Auto tirdzniecība un remonts, gaļas lopu audzēšana
Adrese: Ceriņi, Virešu pagasts, Apes novads; tālr.: + 371 29273626; e-pats: andris.gavars@inbox.lv 


 

 

SIA „Vireši” 

Augkopība, tekniskā kultūra
Adrese: Vigada, Virešu pagasts, Apes novads; tālr.: + 371 29491595; e-pats: siaviresi@inbox.lv 


 

SIA „Sildegas GK” mežsaimniecība (m.t.26159736; 64361443)

 


 

IU „Jura interjers un mēbeles” – J.Bečs (m. t. 26482988)

 


 

z/s „Rožkalni” biškopība (saimnieko bioloģiski) I. Beča 26167087

 


 

z/s „Ozoliņi” lopkopība, augkopība (saimnieko bioloģiski) I.Kucins

 


 

z/s „Augstkalni AV” lopkopība, augkopība (saimnieko bioloģiski) V. Ķelps 29135042

 


 

z/s „Vecbindi” lopkopība, augkopība J.Reinerts

 


 

z/s „Ķelles” aitkopība, dārzeņu audzēšana (saimnieko bioloģiski) J. Būda 29216090

 


 

z/s „Jaunsilgaļi” lopkopība (saimnieko bioloģiski) R. Zahareca

 


 

z/s „Mežvīri” avenes, zemenes, mežsaimniecība G.Pihlis 29360499

 


 

z/s „Ķieģeļnīca” ziedu pušķi, vainagi, lentas D.Kauliņa 26519454

 


Jānis Grants

Privātprakse Veterinārmedicīnā.
Adrese – „Grantiņi” 1, Virešu pagasts, Apes novads. Tālr. 64361496


 

Dalīties:
2. maijs, 2015, Ābolkalne Liene
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs