24.10. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Uzņēmējdarbība

Print Friendly, PDF & Email

 

Neskatoties uz attālumu no attīstības centriem un no galvaspilsētas, mazajā novadā ir gan mežistrādes, gan kokapstrādes, kravu transporta pārvadājumu, gan lauksaimnieciskās ražošanas, tūrisma, zivsaimniecības, gan mazumtirdzniecības uzņēmumi, kuru piedāvātais pakalpojumu klāsts ir konkurētspējīgs Latvijā un ārpus robežām.

Lai arī mazs novads Latvijas pierobežā, mums ir ar ko lepoties – mums ir vairāk sniega ziemā, kā citviet Latvijā, mums ir daudz mežu, purvu,  ogu un dzīvo radību – un mums ir svaigs Latvijas lauku gaiss.

Un vēl mums ir savi cilvēki, kas prot radīt lietas, ko rada tikai pie mums Apes novadā.  Lai parādītu ciemiņiem mūsu novada daudzveidību, izveidots tūrisma maršruts „Apes novada lauku labumi”.

Augstu vērtējam mūsu novada uzņēmējos mītošo neizmērojamo entuziasmu un vēlmi attīstīt ne tikai savu nozari un uzņēmumu, bet rūpēties arī par apkārtējo vidi un Apes novada attīstību kopumā.

Esam pateicīgi ikvienam uzņēmējam, kurš ar sirdi un dvēseli mīl savu darbu, savu ģimeni, un vietu, kurā dzīvo.

Pieprasījums pēc vietējiem ekoloģiski audzētiem un ražotiem pārtikas produktiem un amatnieku darinājumiem  pieaug gan Latvijā, gan visā Eiropā. Pircēji augstu novērtē svaigus, dabiskus pārtikas produktus no vietējiem audzētājiem un ražotājiem. Tādēļ ir svarīgi apkopot informāciju par vietējiem audzētājiem un ražotājiem, kas piedāvā svaigu un ekoloģisku pārtiku un vietējo amatnieku darinājumus.

Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības projekta “COOP Local” ietvaros, kas tiek īstenots sadarbībā ar Setomaa apvienību, Repinas inkubācijas centru, Veru pašvaldību, Apes novada domi un Smiltenes novada pašvaldību, ir izveidota interaktīva karte ar informāciju par iesaistīto reģionu piena un gaļas produktu ražotājiem, ogu, augļu, dārzeņu un stādu audzētājiem un pārstrādātājiem, amatniekiem, kas darina rokdarbus un amatniecības izstrādājumus. Karte ir izveidota kā katalogs ar informāciju par projekta “COOP Local” dalībniekiem, lai pircējiem ir ērtāk par tiem uzzināt un tos atrast.

Projektā ir iesaistīti mazie, vidējie uzņēmēji un mājražotāji no četrām nozarēm: ogu un augļi audzētāji/pārstrādātāji, piena un gaļas ražotāji/pārstrādātāji, dārzeņu audzētāji/pārstrādātāji, kā arī amatnieki/rokdarbnieki. Informāciju par tiem var atrast Google interaktīvajā kartē.

IZVĒLIES GUDRI, PĒRC VIETĒJO!

“COOP Local” interaktīvs katalogs: šeit
Katalogs pdf formātā šeit

Par iespējām citiem mājražotājiem un audzētājiem ievietot informāciju par sevi šajā katalogā, interesēties pie Apes novada uzņēmējdarbības speciālistes Baibas Vadones, tel.:29436225; e-pasts: baiba.vadone@ape.lv vai projektu vadītājas Daigas Bojāres, tel.64307213 vai tel.28690844, e-pasts: daiga.bojare@ape.lv

Lai teritorijā veicinātu uzņēmējdarbību un darba spēka potenciāla paaugstināšanu, pašvaldība piedalījās projektos „ACTIVE AGE”, “Amata prasmju centra izveide” Trapenē un “Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Apes novadā”.

Uzņēmējdarbības atbalstam realizēts viens no veiksmīgākajiem Apes novada pašvaldības projektiem Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekts “Ilgtspējīga vietējo dabas resursu un kultūras mantojuma izmantošana uzņēmējdarbības attīstībā Setomaa un Apes reģionos” (“BUY LOCAL”). Šī projekta mērķis bija palielināt ekonomikas ilgtspēju un konkurētspēju Apes un Setomaa novadu teritorijā. Tā ietvaros tika pētīti galvenie virzieni, kādos būtu iespējams attīstīt ražošanu, lai produkcija tepat uz vietas tiktu gan saražota, gan arī patērēta. Uzņēmējiem tika dota iespēja tirgot savu produkciju dažādos tirdziņos gan Latvijā, gan Igaunijā. Tika organizētas tikšanās ar uzņēmējiem, veikti pētījumi un noteiktas prioritārās nozares, kuru attīstība var sekmēties uz plaši pieejamiem vietējiem resursiem: dārzkopība un augļkopība, kazkopība un aitkopība, kokapstrāde un māla apstrāde.

 

Katalogs_Laba-prece-no-vietējā-ražotāja-rokām

 


VAKANCE Apes novadā

Informācija par soda apmēru par pārkāpumiem dabas aizsardzības jomā īpaši aizsargājamā dabas teritorijā

Kompensācijas par saimnieciskās darbības ierobežojumiem īpaši aizsargājamās dabas teritorijās (t.sk. Natura 2000 teritorijās) un mikroliegumos


 

 

Uzņēmējdarbība un Amatniecība Apes novadā

 

SIA Līvs AM

Starptautiskie auto pārvadājumi kokmateriāliem, transporta pakalpojumi.
Adrese: Jaši, Apes pagasts, Apes novads.
Tālr.: + 371 29460168; e-pasts: aivolivs@inbox.lv


 

SIA Rismus VK

Zāģēšana, ēvelēšana, mežizstrāde, mežkopība un citas mežsaimniecības darbības .
Adrese: Smilšu iela 10, Ape, Apes novads
Tālr.: + 371 26332647

 


 

SIA “Apiņi”

Starptautiskie kravu pārvadājumi, mežizstrāde, zemes rakšanas darbi
Adrese: Apiņi, Apes pagasts, Apes novads.
Tālr.: +371 29467707; e-pasts: sia.apini@inbox.lv


 

Zemnieku saimniecība “Miķeļi” 

Zemnieku saimniecības Miķeļi saimnieks  piedāvā  tūkstošiem rūpīgi koptu egļu, priežu, bērzu stādu. Te augušie stādi ceļo uz Latvijas un Igaunijas mežiem, jo ir norūdījušies vistālāk Latvijas ziemeļaustrumos esošajā kokaudzētavā.

Mēs ražojam un tirgojam stādus meža atjaunošanai -priede, egle, melnalksnis, bērzs .

Atpūtai un relaksācijai  piedāvā arī meža izziņas maršrutus “Koku pasaulē” – Apes pagasta “Miķeļos” (1-3 km pārgājiens)
“No  Lūšakroga Velnapēdas akmens pa seno lielceļu pāri Paureskalnam” (2km)
Adrese: Apes novads, Apes pagasts, “Miķeļi”.
Tālr.:+ 371 26586917; e-pasts: gailitis_mikeli@inbox.lv
Mājaslapa : http://www.mikeli.lv

miķelī

 


 

Individuālā darba veicējs  “Gailītis G” 

Piedāvā meža izvešanas pakalpojumus,meža augsnes gatavošanu,zāles pļaušanu ar smalcinātāju un rotējošo pļaujmašīnu.
Adrese: „Krauji”, Apes pagasts, Apes novads; tālr.:  +37129475164; e-pasts: g.gundars@inbox.lv


 

SIA TTR Company

Metālapstrādes – metināšana, strūklošana, pulverkrāsošana
Tālr.: + 371 26169898, e-pasts: teters.nauris@gmail.com

Viens no Vidzemnieku veiksmes stāstiem, jaunā uzņēmuma SIA TTR COMPANY izveidotājs un vienlaikus meistars nodarbojas ar metālapstrādi – metināšanu, strūklošanu, pulverkrāsošanu ar inovatīvu skatu uz saimniekošanu un izmantojamajām tehniskajām aparatūrām. Savus izstrādājumus piedāvā ne tikai Latvijā, bet pamazām iekaro ārvalstu tirgus.

Perfekcionists ar idejām un veiksmes stāstu.


 

 

 


 

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “LIGZDIŅAS AJ”

Mežizstrāde.
Adrese: Apes novads, Apes pagasts, “Ligzdiņas”
Tālr. 29173345e-pasts: marislatiks@inbox.lv


 

SIA Apiņi Agro

Jauktā lauksaimniecība (augkopība un lopkopība) 
Adrese: Apes nov., Apes pag., “Apiņi”, LV-4337


 

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “DINO & CO”

Ķīmisko vielu vairumtirdzniecība
Degvielas, cietā, šķidrā un gāzveida kurināmā un līdzīgu produktu vairumtirdzniecība
Adrese:Apes novads, Ape, Jaunā iela 1


 

Brīvdienu māja “Melderi”

Atpūta Vaidavas krastā ar plašām pasākumu organizēšanas iespējām.

Atrodas skaistā vietā Apes pagastā, Rīgas -Veclaicenes šosejas tuvumā, Vaidavas upes krastā. Piedāvājam naktsmītnes ģimenēm, ekskursiju grupām, nometnēm, telšu vietas Vaidavas upes krastā, ar iespēju izmantot pirti, peldvietu dīķī, ugunskura vietu un lapeni.
Piedāvājumā arī atsevišķa pirts ēka ar zāli 30 cilvēkiem, pirtiņu un karsto kubulu.
Kāzu svinību rīkošanai piedāvājam plašu (līdz 100 viesiem), atjaunotu Balles šķūni. Izguldināt varam līdz 100 viesiem .
Adrese: Apes novads, Melderi, Apes pagasts
Tālr.20379986, 26152011,
e-pasts:guesthousemelderi@gmail.com, anitaborince@inbox.lv
 

SIA Granitex

Apē Jūs pārsteigs granīta laukakmeņu pārstrādes uzņēmums SIA Granitex. Izgatavo dažāda izmēra granīta bruģakmeni un granīta plāksnes.
Adrese: Kaļķuceplis, Ape, Apes novads
Tālr.: + 371 25446840; e-pasts: info@granitex.lv

mājas lapa


 

SIA “Grūbe Hidro”

Elektroenerģijas ražošana.

Jau sensenos laikos cilvēks vērojot dabu iemācījās vējam  un ūdeni strādāt savā laba. Mūsdienās klāt ir nākusi saules enerģija. Šie ir vienīgie 3 zaļie energoresursu veidi.    
Vēlāk izgudroja tvaika mašīnu. Kurai pa kurināmo,  kā enerģijas avots, tika izmantota koksne-atjaunojamie energoresursi. Ogles, gāze un naftas produkti-neatjaunojamie energoresursi kuri rada vislielākok CO2 piesārņojumu.

Pie “Grūbes”  Apes pagastā uz Vaidavas upes jau 19.gs. atradās ūdensdzirnavas, kuras izmantoja upes spēks un dabisko ūdenskritumu. Minēts jau 1791.gadā Tas ir viens no ( 4,3 m)  augstākajiem  zināmajiem ūdenskritumiem Latvijā, kas izveidojies uz dolomīta iežiem.

19.gs. beigās dzirnavu vietā tika uzcelta Grūbes papes fabrika ar kokzāģētavu. Līdz karam tas bija tuvākajā apkārtnē lielākais kokrūpniecības uzņēmums, kurā strādāja 60- 80 cilvēku. Kara laikā 1944. gadā nopostīts. 1951.gadā šajā vietā tiek uzcelta Grūbes hidroelektrostacija, kas apgādāja Api un Alūksni ar elektroenerģiju līdz 1972.gadam.
1998.gadā tika uzsākta Gŗūbes hidroelektrosatacijas atjaunōšanas darbi.1999. gadā HES tika atjaunota un uzstādīta Latvijā  modernākā caurplūdes turbīna ar tālvadību. HES darbojas videi draudzīgā caurplūdes režīmā. Pie HES pļaviņā atrodas arī viena no vecajām HES turbīnām. Starp ūdenskritumu un atsegumu atrodas labiekārtoti avotiņi, neliela lapene atpūtas brīdim. Blakus ir izveidota brīvdienu māja un zivju audzētava. .Saimnieks Dzintars Raibekazs arvien atrod jaunus risinājumus un ierosmes Grūbes HES attīstībai un videi ap to, radot un rādot šīs vietas ilgmūžību.
Arī šobrīd Dzintars atkal jau ir jaunu ieceru pilns un apciemojot Grūbes elektrostaciju iespējams saņemsiet arvien jaunus patīkamus pārsteigumus. Vaidavas upes krastos var sastapt -zivju dzeni, ūdens strazdu, ūdri , ūdeli, bebru. Uz saliņas ligzdo pīļu ģimene un dzīvo zalktis.

Adrese: Grūbe, Apes pagasts, Apes novads
Tālr.: + 371 29496005; e-pasts: dzintarsape@inbox.lv

 


 

ZS Vosukalni

Apes novada Rīga –Veclaicene autostrādes malā, katram ceļiniekam pa ceļam piedāvā Latvijā audzētus kartupeļus dažādām vajadzībām un vēlmēm.
Saimniecības pamatnodarbe ir graudaugu un kartupeļu audzēšana.
Saimnieks piedāvā arī grāvju appļaušanu ar traktortehniku.

Adrese: Vosukalni, Apes pagasts, Apes novads
Tālr.: + 371 29491595; e-pasts: vosukalni@inbox.lv 


 

SIA Miso KK

Traktortehnikas pakalpojumi, bruģakmens ieklāšana
Adrese: Mežmalītes 2-4 , Ape, Apes novads,  tālr.: + 371 26454142

 


 

SIA Jaunvosi

Miers, klusums un dabas spēks Tavai ģimenei!

Nakšņošana, brīvdienu mājas, viesu nams
Adrese: Jaunvosi , Apes pagasts, Apes novads
Tālr.: + 371 26116845; e-pasts: jaunvosi@inbox.lv

vairāk info: http://www.celotajs.lv; http://www.booking.com

 


 

P/S Kalēji

Graudkopība, lauksaimniecība
Adrese: Kalēji, Apes pagasts, Apes novads
Tālr.: + 371 26408632; e-pasts: andrispilskalns@inbox.lv 

 


Sia Jaunlāči Agro

Lauksaimniecība ,graudaugu audzēšana

Adrese: Smilšu iela 5, Ape,Apes novads
Tālr. :+37128338393,e-pasts: gints@mgmtransport.lv

 


ZS Kalnarušķi  

Viesu nams „Kalnarušķi” 

Viesu nams „Kalnarušķi” nodrošina komfortablas un mājīgas naktsmītnes, kā arī atpūtas iespējas mierīgā lauku teritorijā ar skaistu dabu, elegantu apakalpošanu. Viesu namā “Kalnarušķi” Jūs varat izīrēt piemērotas telpas Jūsu pasākuma norisei. Uzņēmums nodrošina galdu klāšanu, ēdināšanu un apkalpošanu dažāda veida pasākumiem (kāzas, bēres, bankets, Dzimšanas vai Vārda dienas svinības u.c.) gan atpūtas kompleksā “Kalnarušķi”, gan Jūsu norādītajā pasākuma norises vietā.

Z/s Kalnarušķi darbojas arī kafejnīcā “Krodziņš” Apē
Vēsturiskās šaursliežu dzelzceļa līnijas Pļaviņas — Valka (Stukmaņi — Valka) kopējais garums bija 212 km.Viena no šī mazbānīša pieturvietām bija Stacija Ape. Šobrīd šajā vēsturiskā dzelzceļa stacijas teritorijā aktīvi darbojas omulīga kafejnīca „Krodziņš” ZS “Kalnarušķi” īpašnieki, vietējie uzņēmēji –  darbīgā Kalniņu ģimene te ienesusi savu auru. Jūs varat paēst garšīgas pusdienas, raudzīties uz vēturisko Stacijas ēkas senatnes burvību, kā arī sarīkot svinības un prezentācijas pasākumus. Ar izdomu iekārtotajās telpās varēsiet atpūsties no ikdienas darbu steigas, pie kamīna liesmām paklausīties mūziku, tikties ar radiem un draugiem.

Atpūtas namiņš mazpilsētas centrā – iznomājama brīvdienu atpūtas vieta ģimenei vai nelielai kompānijai ar nakšņošanas iespējām klusā mazpilsētas centrā ar komfortu. Jūs gaida  moderns, labiekārtots ģimenes fotomākslinieces Justin gaumīgi iekārtots relaksējošs dizains.

Adrese: ZS “Kalnarušķi”, Apes pagasts
Tālr.+371 26594554, e-pasts: info@kalnaruski.lv, aigija.kalnina@gmail.com
http://www.kalnaruski.lv 

Dārzkopība ’’Puķu māja “

Dažādībā ir spēks !

Puķes un augi ir ģimenes sirdslieta.  Izaudzētas Ziemeļvidzemē, pašā Igaunijas pierobežā Apē. Savām puķēm un augiem mēslojumu ražo paši, audzinot Kalifornijas sarkanās sliekas, kas ražo biohumusu. ’’Puķu māja” pamatspecializācija ir puķu stādu audzēšana, un saimnieki Baiba un Ints  spriež, ka tā tas paliks arī turpmāk. 

Adrese: Rūpniecības 6b, Ape, Apes novads 
Tālr.: Baiba 29704455;  Ints 29138312; e-pasts: baibavado@inbox.lv

 


 

ZS Zīļi

Saimniecība ar vairāk kā 20 gadu stāžu piena lopkopībā. Saimniecību Aigars Bremze attīstījis mantojot vecvecāku īpašumus, kur savulaik bijusi Apes Lauksaimniecības skolai piegulošā praktisko nodarbību vieta piena un gaļas lopkopībā. Saimnieks papildus aizraujas arī ar etnogrāfiskām lietām, saimniecībā klēts sienas ietvaros izveidojis senlaicīgu amatniecības darba rīku izstādi par godu sentēvu tradīcijām, kā arī sācis apkopot Latvju dūraiņus un nākotnē vieš cerību par tiem radīt stāstu.
Adrese: Zīļi, Apes pagasts, Apes novads
Tālr.: + 371 29163907; e-pasts: inta.bremze@inbox.lvSIA „Grūbe Fish”

Piedāvā iepazīt zivju audzēšanas procesu. Tiek audzētas foreles, karpas un citas zivis.Varbūt kāds no jums pirmo reizi dzīvē paņems rokās makšķeri un izbaudīs aizraujošo zivs izmakšķerēšanas procesu? Saimnieks piedāvā pagatavot jūsu lomu gan līdzņemšanai, gan nobaudīšanai uz vietas piknikmājiņās. Iespējams pieteikt arī zivju degustācijas.

Adrese: “Krāces”, Apes pagasts, Apes novads
 Tālr. +371 29355117 e-pasts: grubefish@inbox.lv


 

SIA VENSO V

Grāmatvedības pakalpojumu birojs dažādu saimniecisko darbību veicējiem, zemnieku saimniecībām, SIA. Biroja darbiniece sakārtos dokumentus no pirmdokumenta līdz deklarācijai vai gada pārskatam. Rēķinu sagatavošana. LAD projektu sagatavošana, uzraudzība. Pieredze no 2007.gada.
Adrese: Apē, Stacijas iela 7
Tālr.: 29608370, 29608301.

logo-venso venso-ape
 

SIA “APES APTIEKA

Adrese: Pasta iela 6,Ape,Apespilsēta,LV-4337
Tālr.:64 355 517

 


Zitas Uzkliņģes ģimenes ārsta prakse

Tālr.:64355106
http://zitasuzklingesarstaprakse.lv

 


Vaskas S.ģimenes ārsta prakse

Adrese: Dzirnavu iela 5, Ape, Apes pilsēta, LV-4337
Tālr.:64 355 568

 

AMATNIEKI

Zīmols “Zīle”

Zīmols ZĪLE reprezentē apģērbu kā jaunas identitātes formas meklējumu balstoties uz upcycling koncepciju. No jau esošām, pastāvošām lietām un materiāliem tiek radīts jauns, oriģināls veidols. Apģērbs ar pievienoto vērtību.  Zaļi domājošu apģērbu līnija. Viena no ZĪLE apģērbu līnijām – no džinsu biksēm tiek veidoti dažādas sieviešu un vīriešu jakas ar siltu pledu oderi, mēteļi vasarai – pavasarim, kleitas, sarafāni, cepures, vestes, somas, bet ar savu odziņu, katram klientam atbilstoši gan gaumei, gan garam. Katrs apģērbs, kas tiek radīts, ir oriģināls, divu vienādu nav. No vīriešu krekliem tiek veidotas kreklkleitas, kreklsvārki. Apģērbu līnija no linu auduma – kleitas, svārki, mēteļi lielām un mazām dāmām.

Zīmols plašākam pircēju lokam pazīstams Rīgā. ZĪLE aktīvi piedalās un pierāda sevi Latvijas Dizaina tirgos, arī starptautiskajā arēnā.
Kontakti : Aiva Zīle 29206995 aiviite.az@gmail.com


 

SIA WOOD LV kokapstrādes darbnīca

Apes industriālā parka teritorijā, kas pārmantojusi saimniekošanas auru, jo atrodas kādreizējās Apes lauksaimniecības skolas teritorijā, jau vairāk kā piecus gadus darbojas uzņēmums kas piedāvā izgatavot dažādus koka izstrādājumus.

Te tiek ražoti lielie pirts  koka kubuli, galdi, krēsli, pārvietojamās pirtis, koka durvis, gultu karkasi, logi. Top arī smilšu kastes bērniem, tiltiņi u.c. vides elementi.
Tālr.: 22003034 valdis_zass@inbox.lv

 Dina Meistere 

Segas ar dabīgās aitas vilnas pildījumu gan lieliem ,gan maziem,,skaisti mašīnizšuvumi ,kas kalpos kā dāvanu maisiņu, jaunā pāra aksesuāru, vai apģērba dažādošanai .Tas viss Dinas Meisteres prasmīgajās rokās apvieno gan sentēvu zināšanas un prasmes gan mūsdienu jaunākās tehnoloģijas!

Kā arī saimniecība piedāvā smeķīgu kūpinātu gaļu.

Gaļas apstrāde, gardi mājas žāvējumi, aitkopība.
Adrese: Aptiekas iela 1, Ape, Apes novads
Tālr.: + 371 26144379; e-pasts: dinamei@inbox.lv 


 

ZS Stradiņi

Daudzpusīgs piedāvājums „Mi-ku-mē zemē”

Saimnieks Jānis Oplucāns nodarbojas ar Romanova aitu audzēšanu, tādēļ saimiecība jau daudzus gadus tiek dēvēta savdabīgā nosaukumā par Miku-mē zemi, šeit tiek ražoti arī betona izstrādājumi, aku grodi, betona notek silītes, liela izmēra puķu trauki, kapu apmales.

Adrese: Stradiņi, Apes pagasts, Apes novads
Tālr.: + 371 26380509 e-pasts:saimnieks1233@inbox.lv


 

Dina Semjonova – Floriste

Piedāvā pakalpojumus gan āra un telpu noformējumiem, gan dažādiem pasākumiem – kāzām, jubilejām, kultūras norisēm u.c., veido skaistus, unikālus lielizmēra vides objektus pilsētā un lauku teritorijā. Viņa savos darbos meistarīgi izmanto dabas materiālus, piešķirot tiem jaunu dzīvi. Piedāvā arī skaistu, stilizētu kroņu izgatavošanu.

Dina vada arī radošas darbnīcas gan bērniem, gan pieaugušajiem, kas ieinteresēti dabas materiālu izmantošanā.

Floristes prasmes apliecina iegūtais Zeļļa diploms.

Adrese: Kastaņi, Apes pagasts, Apes novads
Tālr.: + 371 29418243; e-pasts: dina.semjonova@inbox.lv Dagnija Gailīte – Latvju raksti – labs dzīves ceļa vēlējums

Dagnija Gailīte bagātina gan savu, gan katra latvieša dvēsēli ar tautiskos rakstos adītām tuneļšallēm, cepurēm, cimdiem, zeķēm  un citām Latvijai tik ļoti izkoptām un pārdomātām vērtībām. Ar mīlestību veidoti adījumi tautiskos rakstos arī mazuļiem.

Adrese: Miķeļi, Apes pagasts, Apes novads
Tālr.: 26586917,dagnija.gailite@inbox.lv


 

Individuālais darba veicējs Jānis Kaktiņš

Dažādu pakalpojumu sniegšana, kas saistīta ar metālapstrādi. Piedāvā metālu, plastmasu virpošanu, frēzēšanu. Metināšanu. Detaļu un agregātu remonts un izgatavošana.
Adrese: Brīvības iela 9, Apes, Apes novads
Tālr.: + 371 26495154; e-pasts: janis@metaldarbi.lv

mājas lapa


 

Anda Sutugova amatniece

Rada filcētus zābakus, somas, tamborē neskaitāmus greznus plecu lakatus un šalles, kas aizceļo plašajā pasaulē nesot Apes puses cilvēku roku siltumu un izloloto prasmju vērtību.

Kotrakti: Anda Sutugova,
Tālr.:25649120, andika3@inbox.lv


 

Maruta Veinberga 

Amatniece ir sieva, kas Apes novadā jau 40 gadus nodarbojas ar biškopību un piedāvā bišu medu, vasku un propolisu, kā arī rakstainus siltus cimdus un zeķes no dabīgas vilnas .
Tālr.:29537044, maruta.pumpuri@inbox.lv

 


Vineta Meistere

Izšūti dvieļi, priekšauti, dāvanu maisiņi, kā arī  adījumi plašā klāstā, pērļu rotas un filcēti izstrādājumi ir Apes rokdarbnieces Vinetas dzīves ritma neatņemama sastāvdaļa .Te Apes novadā rodas arvien jaunas idejas, ierosmes un ideju realizācija.

Tālr.: 2933093 , vincuks3@inbox.lv

 

 

GAUJIENAS pagasts


 

 


 

SIA  „Vaidens”

Reģistrēts 2000.gada 10.martā. Darbības virzieni – koka paliktņu ražošana, taras dēlīši, grieztās kūdras ieguve, kravu pārvadājumi.
Birojs atrodas Smiltenes novadā, Smiltenē, Daugavas ielā 1a. Sīkāk  http://www.vaidens.lv

 


 

LPKS „Gaujiena”

Darbības virzieni:
1) tehnikas pakalpojumi – lauksaimniecības tehnika, autobusu pakalpojumi – 17 vietas un 7 vietas,iekrāvēji;
2) mehānisko darbnīcu pakalpojumi.
Kooperatīvā ir 29 paju biedri,  2011. gadā vidējais strādājošo skaits – 6.

Adrese – „Darbnīcas” Gaujienas pagasts, Apes novads, LV–4339, tālr: 64381038, 26468579 ; e-pasts: koop.gauja@inbox.lv

 


 

SIA „Very Berry”

Uzņēmums, par kuru zin republikas mērogā. Tiek audzētas dzērvenes, mellenes, ir saldētava ogām, gatavo ogu sukādes, moderns ogu pārstrādes cehs Dārzciemā.
Adrese – Ogu purvs: Kalna purvs, Gaujienas pagasts, Apes novads, LV4339
Pārstrādes cehs: Jaunās Rogas, Gaujienas pagasts, Apes novads, LV4339
Tālr: + 371 67286608, fakss: + 371 67287939, e-pasts: info@veryberry.lv, sīkāk: http://www.veryberry.lv

 


 

Zemnieku saimniecība „Dravnieki”

Galvenās nozares – piena, gaļas ražošana. Saimniecībā ir  58 liellopi, t.sk. .23 slaucamas govis, 7 zīdītājgovis.  Vidējais izslaukums  2011.gadā  – 6200  litri no govs. Saimniecībā tiek audzēti graudi lopbarībai. Saimniecība apsaimnieko 79 ha zemes – 57 ha īpašumā, 22ha nomāta zeme.
Adrese – „Dravnieki” Gaujienas pagasts, Apes novads, LV–4339, tālr: 22301467, e-pasts: dravnieki2@inbox.lv

 


 

Zemnieku saimniecība „Lejas Rudzīši – Zvejnieki” 

Bioloģiskā saimniecība – savvaļas govju audzēšana,  gaļas ražošana.  Ir 85 liellopi, no tiem 47  zīdītājgovis. 2011.gadā saražotas 14t gaļa. Saimniecība apsaimnieko  134 ha zemi – īpašumā 34 ha, nomā 100 ha zemi. Audzē graudus lopbarībai.

Adrese: „Lejas Rudzīši” Gaujienas pagasts, Apes novads, LV–4339, tālr: 29430090; e-pasts: andris_jegorovs@inbox.lv

 


 

Zemnieku saimniecība „Zaļkalni”

 Ekoloģiski tīra piena ražošana, nelieto ķīmijas, kaut gan oficiāli neskaitās bioloģiskā saimniecība. Ir  17  liellopi no tiem 12 slaucamas govis, vidējais izslaukums 2011.gadā – 5500 litri no govs.  Apsaimnieko 66 ha zemi – 46 ha īpašumā, 20 ha nomāta zeme.
Adrese – „Zaļkalni” Gaujienas pagasts, Apes novads, LV–4339, tālr: 64300360

 


 

Zemnieku saimniecība „Lauri”.

Piena ražošanassaimniecība. Apsaimnieko  15 ha zemes. Ir  10 liellopi, no tiem 6 slaucamas govis. Izslaukums 2011.gadā 6000 litri no govs.
Adrese – „Lauri”, Gaujienas pagasts, Apes novads, LV–4339, tālr: 26300455

 


 

Zemnieku saimniecība „Jaunzemi”

Bioloģiskā saimniecība – liellopu un cūkas gaļas ražošana. Saimniecībā ir 50 liellopi, no tiem 27      zīdītājgovis. Platība  75 ha – 42 ha īpašumā, 33 ha nomas zeme. 2011.gadā saražoja 8 t liellopu gaļu un 800 kg cūkgaļu.
Adrese – „Jaunzemi” Gaujienas pagasts Apes novads, LV–4339, tālr: 28600027; e-pasts:  algurovs@inbox.lv

 


Zemnieku saimniecība „Priedaine” 

Saimniecībā ir siltumnīca, kur audzē puķu un dārzeņu stādus pavasarim, podu puķes sākot no aprīļa, līdz pat vēlam rudenim.
Adrese – „Strautkalni” ,Gaujienas pagasts, Apes novads, LV–4339, tālr: 29130040; e-pasts: vandaelga@inbox.lv

 


 

Zemnieku saimniecība „Bebri”

Graudu audzēšana, tehnikas pakalpojumi, lauksaimniecība
2011.gadā apsaimniekotā platība 247 ha, no tiem 210 ha graudi, 30 ha rapsis.

Adrese – „Bebri”, Gaujienas pagasts, Apes novads, LV–4339; tālr: 29481597; e-pats: arubins@inbox.lv


 

Zemnieku saimniecība „Dambji”.

Bioloģiskā saimniecība –  aitu audzēšana, dārzeņi. Saimniecība apsaimnieko 20 ha zemi. Dārzeņi tiek audzēti 1 ha platībā. Ir 20 aitas, no tām 12 aitu mātes. Ir gaļas šķirnes un „Latvijas Melngalves” šķirnes aitas.
Adrese – „Dambji” Gaujienas pagasts, Apes novads, LV–4339; tālr: 64323381; e-pasts: mirdza999@inbox.lv


 

Zemnieku saimniecība „Birzes” 

Aitu audzēšana. Saimniecībā ir 22 aitas, no tām 8 aitu mātes – „Romanovas” un „Latvijas tumšgalves” šķirnes.  Apsaimnieko    16,8  ha zemi.
Adrese – „Birzes” Gaujienas pagasts Apes novads, LV–4339, tālr: 29217366; e-pasts: ukitis40@inbox.lv

 


 

Zemnieku saimniecība „Mietaine”

Darbības virzieni:
1) Ēdināšanas pakalpojumi: veic ēdināšanu O.Vācieša Gaujienas vidusskolā, pieņem pieteikumus banketiem, konditorejas izstrādājumiem.
2) Saimniecībā ir inkubators dažādu putnu šķirņu mazuļu iegūšanai.
Adrese – „Oši” Gaujienas pagasts Apes novads LV – 4339, telefons 26367456; e-pasts”: bernarte@inbox.lv

 


 

Zemnieku saimniecība „Lazdiņas”

Bioloģiskā saimniecība – ārstniecības augu vākšana, cigoriņu audzēšana.
Adrese – „Lazdiņas” Gaujienas pagasts Apes novads, LV–4339, tālr: 28388110

 


 

Piemājas saimniecība „Rasas”

Biškopības saimniecība. Kopējā saimniecības platība 43 ha, no kuras 33 ha ir iznomāti, paši apsaimnieko 10 ha zemi. Ir 40 bišu saimes. 2011.gadā ieguva 1 tonnu medus.
Adrese – „Papardes”  Gaujienas pagasts, Apes novads, LV–4339, tālr: 29420210; e-pasts: lauma.laace@navigator.lv

 


 

Piemājas saimniecība „Silmači”

Biškopības saimniecība. Kopējā platība 18  ha. Ir 35 bišu saimes. 2011.gadā ieguva  980 kg medus.
Adrese – „Silmači” Gaujienas pagasts Apes novads, LV–4339, tālr: 29230542;  e-pasts: usis53@inbox.lv

 


 

Zaiga Zikmane  

Medus, augļu, dārzeņu cukādes.
Adrese – „Morīši” Gaujienas pagasts apes novads, LV–4339, tālr: 29196309; e-pasts:  bitezumzum@inbox.lv

 


 

Roberts Zučiks  

Privātprakse Veterinārmedicīnā lielajiem un mazajiem dzīvniekiem. Medikamentu tirdzniecība.
Adrese – „Krasti” 1, Gaujienas pagasts, Apes novads, LV–4339, tālr: 29266033; e-pasts: robertszuciks@inbox.lv


 

 

TRAPENES pagasts

Trapenes pagastā lielāko zemnieku saimniecību darbības veids ir lopkopība: SIA “Eirastars”, SIA “Trapene”, z/s “Skapari”, z/s “Niedrāji”, z/s “Kristiņi”, z/s “Virsaiši M”. Graudkopība: z/s “Sanesas”, biškopība: z/s “Graudi”. “SIA BAF Plus” veic dažādu reklāmu pasūtījumus un arī celtniecības darbus.

 


 

SIA “Trapene”
Tālrunis, fakss 64329062

e-pasts: lejastrapene@inbox.lv

 


 

SIA “Eirastars”

Piena lopkopība, gaļas lopu saudzēšana, graudkopība, transporta pakalpojumi
Adrese: Rīti – 1, Trapenes pagasts, Apes novads; tālr.: + 371 29473240; e-pats: eirastars@inbox.lv


 

Z/S “Arāji”
Īpašnieks Ainārs Poļaks

Tālrunis 26498924

 


 

Z/S “Kristiņi”

Piena lopkopība, graudkopība
Adrese: Kristiņi, Trapenes pagasts, Apes novads; tālr.: + 371 29240092; e-pats: talis75@inbox.lv

 


 

Z/S “Niedrāji”

Piena un gaļas lopkopība
Adrese: Niedrāji, Trapenes pagasts, Apes novads; tālr.: + 371 29135555; e-pats: niedrajizs@gmail.com


Z/S “Virsaiši M.M”
Īpašnieks Mareks Mucenieks

Tālrunis 29168915

 


 

SIA “BAF PLUS”

Reklāma, jumtu konstrukcijas izbūve
Adrese: Annurijas, Trapenes pagasts, Apes novads; tālr. 29423867; e-pasts: bafplus@inbox.lv


 

SIA “Ķērpis”

Kokapstrāde, sporta un atpūtas pasākumu organizēšana
Adrese: Ķirši, Trapenes pag., Apes novads; tālr.: +371 29174981; e-pasts: kerpis5inbox.lv

 


 

SIA Lauksaimnieku apvienība

Stalbriežu audzēšana
Adrese: Dumpji, Trapenes pagasts, Apes nobvads; tālr.: + 371 29282251; e-pasts: maris@lrla.eu


 

 

VIREŠU pagasts

Virešu pagastā lauksaimniecība ir galvenā uzņēmējdarbības joma: z/s “Ceriņi”, SIA “Vireši”, z/s “Atvases”, z/s “Vecbindi”, z/s “Jaundrīzuļi”, z/s “Jaunsilgaļi”, z/s “Ozoliņi”, z/s “Augstkalni AV”, p/s “Kalnastaldes”, p/s “Smilgas”, z/s “Ķelles”, z/s “Zemesziediņi”, z/s “Mežvīri”, p/s “Viesturi”, z/s “Grantiņi”.

Lauksaimniecības tehnikas pakalpojumus sniedz SIA “ZZK Agro”.

SIA “Rimeks Plus” nodarbojas ar kokapstrādi, IU “Jura interjers un mēbeles” ražo mēbeles un veic galdniecības darbus, mežizstrādes jomā darbojas SIA “Grotes AB”, z/s “Ķieģeļnīca” izgatavo ziedu pušķus un sēru vainagus. Ir divas viesu mājas – “Jaunzilākši” un “Melderītis”. Viesu māja “Melderītis” piedāvā arī ēdināšanas pakalpojumus.


 

z/s „Zemesziediņi”

Zemeņu un aveņu audzēšana, sniedz jaunaudžu kopšanas pakalpojumus
Adrese: Ziediņi, Virešu pagasts, Apes novads; tālr.: + 371 26549947; e-pats: zemesziedini@inbox.lv 

 


 

 

SIA „Andruks” 

Auto tirdzniecība un remonts, gaļas lopu audzēšana
Adrese: Ceriņi, Virešu pagasts, Apes novads; tālr.: + 371 29273626; e-pats: andris.gavars@inbox.lv 


 

 

SIA „Vireši” 

Augkopība, tekniskā kultūra
Adrese: Vigada, Virešu pagasts, Apes novads; tālr.: + 371 29491595; e-pats: siaviresi@inbox.lv 


 

SIA „Sildegas GK” mežsaimniecība (m.t.26159736; 64361443)

 


 

IU „Jura interjers un mēbeles” – J.Bečs (m. t. 26482988)

 


 

z/s „Rožkalni” biškopība (saimnieko bioloģiski) I. Beča 26167087

 


 

z/s „Ozoliņi” lopkopība, augkopība (saimnieko bioloģiski) I.Kucins

 


 

z/s „Augstkalni AV” lopkopība, augkopība (saimnieko bioloģiski) V. Ķelps 29135042

 


 

z/s „Vecbindi” lopkopība, augkopība J.Reinerts

 


 

z/s „Ķelles” aitkopība, dārzeņu audzēšana (saimnieko bioloģiski) J. Būda 29216090

 


 

z/s „Jaunsilgaļi” lopkopība (saimnieko bioloģiski) R. Zahareca

 


 

z/s „Mežvīri” avenes, zemenes, mežsaimniecība G.Pihlis 29360499

 


 

z/s „Ķieģeļnīca” ziedu pušķi, vainagi, lentas D.Kauliņa 26519454

 


Jānis Grants

Privātprakse Veterinārmedicīnā.
Adrese – „Grantiņi” 1, Virešu pagasts, Apes novads. Tālr. 64361496


 

Dalīties:
2. maijs, 2015, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs