Apes novada skolu un kultūras namu bērnu kolektīvu koncerts - Apes novads

16.08. plkst.14:00 Domes ārkārtas sēde

16.08. plkst.14:15 Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas un Finanšu un tautsaimniecības komitejas sēdes

27.08. plkst.14:00 Finanšu un tautsaimniecības jautājumu un Sociālo jautājumu pastāvīgā komitejas sēdes

30.08. plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Apes novada skolu un kultūras namu bērnu kolektīvu koncerts

Sākums:2018. gada 30. maijs 
Beigas: 2018. gada 30. maijs 
Vieta: Trapene, Trapenes pagasts, LV-4348, Latvija
Kartē: 57.448705,26.589478999999983,11

Print Friendly, PDF & Email

 

 

30.05. plkst.18:00 Apes novada skolu un kultūras namu bērnu kolektīvu koncerts „Es zīmēju Latviju četros gadalaikos”, Trapenes estrādē.

Nu jau septīto gadu pēc kārtas Apes novadā notiek svētki bērniem. Šogad esam nolēmuši mazliet mainīt šī pasākuma būtību.  Tāpēc šajā gadā pasākumam dots nosaukums – Apes novada skolu un kultūras namu bērnu kolektīvu koncerts „Es zīmēju Latviju četros gadalaikos”.  Šāds nosaukums dots par godu Latvijas 100 gadei. Koncertā uzstāsies Apes novada skolu un kultūras iestāžu bērnu kolektīvi.

Mēs uzskatām, ka šādi svētki ir nepieciešami un ļoti vērtīgi,  lai gan reizēm dzirdami dažādi viedokļi.  Mūsu bērni ir mūsu prieks un lepnums. Visu gadu viņi cītīgi apmeklē nodarbības, skolotāji iegulda milzīgu darbu, lai pilnveidotu mūsu bērnus un iemācītu viņiem tikai pašu labāko. Un mums vajag ar to lepoties un vismaz vienreiz gadā, kopā dziedāt, dejot, smieties un priecāties. Kopā izvedot skaistu koncertu sev, vecākiem, vecvecākiem, skolotājiem, radiem, kaimiņiem un viesiem.

Tradicionāli pirms koncerta dosimies svētku gājienā. Gājiens sāksies ar nelielu atceres mirkli pie Ojāra Vācieša piemiņas akmens. Šajā dienā gan vecākiem, gan citiem interesentiem būs iespēja apmeklēt Senlietu muzeju „Fazāni” un Trapenes muzeju.

Savu zemi un savu Latviju mēs zīmējam katrs pats savā sirdī. Un kādas krāsas mēs izvēlamies, tas ir no katra mums paša atkarīgs. Par to arī būs šī gada koncerta stāsts. Sāksim no baltas lapas un uzzīmēsim savu Latviju četros gadalaikos. Sajutīsim ziemas baltumu, pavasara zaļumu, vasaras  siltumu, rudens krāšņumu.

 Apsolu, ka būs arī negaidīti pārsteigumi, burbuļi,  rudens lietus, pavasara putnu dziesmas, vasaras garša un ziemas sniegs. Es ļoti par to domāju, lai mēs visi to kopā varētu sajust un piedzīvot. Ceru, ka Trapenes estrāde būs piepildīta atvērtiem un smaidošiem vecākiem. Atnāciet ne tikai tāpēc, ka jānāk, bet tāpēc, lai svinētu svētkus no sirds, un priecātos par mūsu lielāko laimi un lepnumu, mūsu bērniem!

Dzimtenes mīlestība dzīvo sirdī. Dzīvo tajā, kādās krāsās katrs domājam: cik peļu pelēki, cik saules  gaismas gaiši  mēs esam…

Es zinu, ka šis koncerts mums kopīgi izdosies, kā dāvana Latvijai svētkos. Jo patiesība ir tāda, ka sirdī mēs ļoti mīlam zemi, kuru Liktenis mums ir uzdāvinājis.

Santa Sāre – Gerža
Svētku koncerta režisore

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dalīties:
26. aprīlis, 2018, Madara Jakobsone
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs