Apes pilsētas svētki – Atvēli laiku sev, savējiem, mūsu pilsētai Apei

Sākums:2020. gada 21. augusts 
Beigas: 2020. gada 23. augusts 
Vieta: Apes novads, Latvija
Kartē: 57.4516774,26.5586494,11

Print Friendly, PDF & Email

 

Atvēli laiku Apes pilsētas svētkos 21., 22., 23. augustā

Augusta ceturtajā nedēļā aicinām atrast laiku, lai satiktos, lūgtu, mīlētu, baudītu, sacenstos, atcerētos un atpūstos mūsu pilsētas Apes svētkos – 21., 22. un 23. augustā.

Piektdien sāksim ar aizlūgumu Apes Svētā Mateja ev.lut. baznīcā. Svētku ieskaņas koncertā pilsētas centrā muzicēs Apes bērni un jaunieši, īpašie viesi šajā vakarā būs Igo un Jānis Strazds.

Sestdien rīta pusē aicinām uz mopēdu un velosipēdu salidojumu “RĪGA, STELLA, DELTA SATIEKAS APĒ!”, kur ikviens interesents aicināts piedalīties “izrādīšanās braucienā” ar savu moto vai velo lolojumu. Tiksimies amatnieku un mājražotāju tirdziņā, Ganību ielā. Kā ierasts, pilsētas centrā Apes novada domes vadība sveiks pilsētiņas iedzīvotājus un viesus svētkos un godinās jaundzimušos novadniekus.

Sportisti varēs mēroties spēkiem pludmales volejbolā, sacensties par Latvijas spēcīgāko mazo pilsētu un izzināt pilsētu veloslēpņošanas aktivitātēs “Kāds ir Apes kods…”. Bērniem paredzētas dažādas sportiskas aktivitātes burbuļojoties, cukurojoties un rotaļājoties bērnu paradīzē.  Savukārt erudīti tiksies erudīcijas spēlē “Prāta laboratorija”.

Sestdienas vakarā pilsētas centru pieskandinās Kurzemes vīri – grupa “Rumbas kvartets” koncertā “Septiņi pavasara mirkļi”. Pirms koncerta paredzēta “Laikraksta “Alūksnes un Malienas Ziņas” un portāla “Alūksniešiem.lv” balvas “Gada apenietis 2020” pasniegšana”.

Vakaru noslēgsim ar šovprogrammu “KINO”, izpildītāji BUA SHOW AGENCY un dziedātāja Alise Kante.

Visas dienas garumā būs iespēja iesaistīties Alūksnes un Apes novadu fonda labdarības spēlē – Eža māja, apciemot VUGD Apes posteni, Dzirnavu ielā 2a, uzdot interesējošus jautājumus ugunsdzēsējiem-glābējiem, piedalīties Zemessardzes 31.kājnieku bataljona rīkotās aktivitātēs un vizināties ar bānīti izzinošā braucienā pa Apes pilsētu.

Svētdien dosimies apciemot tuviniekus mūsu kapsētās, kā ierasts plkst. 12.00 Meža kapos, plkst. 14.00 Apes pilsētas kapos.

Atvēli laiku sev, savējiem, mūsu pilsētai –  Apei!

 


 

 

Tirdziņš Apes pilsētas svētkos 22.augustā jau no plkst. 8.00

Rosīgs sestdienas rīts pa mazbānīša sliežu ceļu gaida ikvienu amatnieku un pircēju.

Te smaržos pēc siltas, svaigi kūpinātas gaļas, pašceptas maizes, īsta koka, lina un ziedu aromāta. Ierasts burziņš, bērnu čalas bērnu atpūtas zonā ar piepūšamo atrakciju.

Atnāc arī Tu un baudi, novērtē, nogaršo tirgotāju sarūpēto!

Amatniekus un mājražotājus aicinām pieteikties no 1.augusta elektroniski tirgus@ape.lv, aizpildot iesniegumu http://www.apesnovads.lv/gadatirgus/

3.pielikums Iesniegums atļaujas saņemšanai ielu tirdzniecībai pasākuma laikā 

Aicinām tirgotājus un pircējus būt atbildīgiem un ņemt vērā valstī noteiktos ierobežojumus veselībai drošas komercdarbības veikšanā! Tirdzniecības zonā tirgotājus un pircējus aicinām ievērot valstī noteikto 2 m distanci.

Tiekamies 22.augustā jau no plkst. 8.00, Ganību ielā, Apes pilsētas svētkos!

14.08.2020 beidzas pieteikumu iesniegšana tirdziņam!


Dalīties:
1. jūlijs, 2020, Līga Solosteja
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs