Izrāde ”Nezināmā zvaigzne”, Apes t/n

Sākums:2019. gada 7. decembris 
Beigas: 2019. gada 7. decembris 
Vieta: Apes novads, Latvija
Kartē: 57.4516774,26.5586494,11

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 

2019.gada 7.decembrī plkst.18:00 Apes tautas namā, ieeja 4 EUR
Mihails Sebastians “Nezināmā zvaigzne”, režisore Edīte Siļķēna.

Mazpilsētā dzelzceļa stacija reizēm mēdz būt visromantiskākā vieta – tur vilcienus sagaidot un pavadot saplūst visi pilsētas ļaudis, tā reizē ir jūra, osta un nezināmā tāle.
Un, ja kādu dienu šai mazpilsētas stacijā ierodas kāda nezināma dāma, kura veidota no nedaudz smaržu, daudz slinkuma un zināmas devas fantāzijas… var sākties daudz pārpratumu, aprunāšanas, humora, kaislīgas satikšanās un sāpīgas šķiršanās.
Romantiska komēdija, tā laikam vislabāk varētu raksturot šo izrādi. Lugu autors sarakstīja 1944.gadā, tā kalpojusi par pamatu vairākām filmām, tikusi un joprojām tiek iestudēta daudzos pasaules un Latvijas teātros.
Lai arī lugas darbība norit kādā Rumānijas mazpilsētā pagājušā gadsimta sākumā, Cēsu teātris šo izrādi velta Latvijas mazpilsētām.
Turpinot savas muzikālā teātra tradīcijas, izrādē skanēs dziesmas, ko radījuši Cēsu teātra dalībnieki Juris Krūze (mūzika) un Lauma Daugiša (vārdi).
Režisore Edīte Siļķēna iesaistījusi visu teātra plašo kolektīvu (darbojas 33 aktieri), padarot izrādi dzīvespriecīgu un piesātinātu. Kustību konsultante Rita Lūriņa. Scenogrāfe Sandra Dikmane, kostīmu māksliniece Rudīte Liepiņa.

Galvenajās lomās:
Mona, Nezināmā – Laimdota Eliase vai Ilze Jansone
Skolotājs – Mārtiņš Jēgers
Grigs – Guntars Norbuts
Stacijas priekšnieks – Gints Eliass
Madmazele Kukū – Inese Pilābere vai Inuta Briede
Udrja – Jānis Gabrāns
Ikims – Iļja Praličs vai Normunds Bērziņš

Dalīties:
1. novembris, 2019, Ligita Pujiņa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs