Motokross “Vaidavas kauss”, Apes mototrase

Sākums:2019. gada 5. maijs 
Beigas: 2019. gada 5. maijs 
Vieta: Apes novads, Latvija
Kartē: 57.4516774,26.5586494,11

Print Friendly, PDF & Email

 

05.05. Motokross „Vaidavas kauss” aicina uz 46. jubilejas sacensībām! Latviešu un igauņu „motokrosa kauju” fronte pārvietojas uz Api! Apē notiks Latvijas un Igaunijas čempionāts motokrosā.

 

Motosporta draugi! Svētdien, 5. maijā Apē notiks Latvijas čempionāta motokrosā otrais posms, vienlaicīgi tas būs arī Igaunijas čempionāta 2.posms, pulcējot spēcīgākos abu valstu motokrosistus.

Paralēli minētajiem čempionātiem Arvīda Levana vārdā nosauktajā Apes mototrasē notiks 46. “Vaidavas kausa” izcīņa motokrosā.
Šogad motori rūks nedaudz agrāk, kā bija ierasts pēdējos gados – jau pašā maija sākumā, pieskaņojoties abu valstu vadošo sportistu iespējām piedalīties.
Jaunums – pēc ilgāka pārtraukuma Latvijas čempionātā vienā dienā startēs gan solo klases, gan blakusvāģi un kvadri, līdz ar to skatītājiem būs iespēja redzēt motokrosu visā tā daudzpusībā un krāšņumā!
Protams, neiztrūkstoši būs arī tradicionālā “Zelta mopēds” balvas izcīņa. Arī mopēdu „pavēlnieki” cīnīsies par Latvijas čempionāta 2.posma ieskaites punktiem. Šīs sacensības ir īpašas ar lielo un mazo braucēju azartu trasē un lielo līdzjutēju atbalstu.

Sacensību sākums plkst. 11.00
Ieeja 10.00 Eur
Pensionāriem un skolēniem līdz 16 gadu vecumam 3.00 Eur Cilvēkiem ar 1.,2.grupas invaliditāti ieeja bez maksas
Autocaurlaide 3.00 Eur
*biļetes piedalās STIHL akumulatora trimera izlozē no PARKI.LV

DIENAS KĀRTĪBA

Esiet gaidīti lielajos motosporta svētkos Apē!

Vairāk informācijas un sacensību nolikumi sekos mājaslapā http://www.vaidavaskauss.lv, kā arī interneta vietnē Facebook.

 

 

 

 

 

Dalīties:
25. janvāris, 2019, Madara Tjuksa
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs