Tirdzniecība

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Ar ielu tirdzniecību saistīti iesniegumi

Iesniegums par atļaujas saņemšanai ielu tirdzniecībai publiskā vietā /1.pielikums/

Iesniegums par atļaujas saņemšanai tirdzniecības organizēšanai ielu tirdzniecībai publiskā vietā /2.pielikums/

Iesniegums par atļaujas saņemšanai ielu tirdzniecībai pasākuma laikā/3.pielikums/

Iesniegums par atļaujas saņemšanai ielu tirdzniecības organizēšanai pasākuma laikā/4.pielikums/

Iesniegums par atļaujas saņemšanai tirdzniecībai no transporta līdzekļa /5.pielikums/

Iesniegums par atļaujas saņemšanai izbraukuma tirdzniecībai ar alkoholiskajiem dzērieniem sabiedrisko pasākumu norises vietās/11.pielikums/

 

 


 

Tirdzniecības vietas izmaiņas Apē

 

Paskrējis trīs mēnešu citādas pieredzes laiks mūsu dzīvei un aktīvai darbībai. Pa šo laiku Apes pilsētas sadzīvē mainījušās arī kādas būtiskas lietas. Esam pieraduši, ka tirgotāji, piedāvājot savu produkciju, mēdza tirgoties mūsu pilsētiņas stāvlaukumā pie veikala “Unibode”. Bet, ņemot vērā, ka šī teritorija ir iznomāta uzņēmējam, pašvaldība vairs nav tiesīga šeit ierādīt tirdzniecības vietas.

Tāpēc ir rasts jauns risinājums tirgotāju uzņemšanai Apes pilsētā pretim veikala “Unibode” stāvlaukumam Dzirnavu ielā 2  kur tirgotāju un pircēju ērtībai izvietotas arī tirdzniecības nojumes un mājiņas. Tas radījis arī mums visiem jaunus apstākļus, kas liek būt elastīgiem un piemēroties, vienlaikus iedzīvinot teritoriju, kas kādu laiku nav izmantota. Vēlamies informēt, ka esat laipni aicināti tirgoties Apē!

Pirms tirgošanās, lūdzam elektroniski pieteikt savu tirdzniecības vietas platību un aizpildīt pieteikuma anketu, kas atrodama Apes novada domes mājaslapas http://www.apesnovads.lv sadaļā: Pašvaldība – Saistošie noteikumi, nolikumi – Uzņēmējdarbība – “Par ielu tirdzniecību un tirgus statusa piešķiršanas kārtību. Apes novadā” 1.pielikums.Pieteikuma anketu lūdzam sūtīt uz e-pastu: administracija@ape.lv vai tirgus@ape.lv. Pēc pieteikuma nosūtīšanas, saņemsiet apstiprinājumu iesniegumam un informāciju par tirdzniecības nodevas apmaksu Apes novada domei. Pēc apmaksas – saņemsiet tirdzniecības atļauju. Jautājumu un neskaidrību gadījumā, aicinām sazināties ar Apes novada uzņēmējdarbības speciālisti Baibu Vadoni, mob. tel. 29436225.

Sakarā ar valstī noteiktajiem ierobežojumiem, esam bijuši spiesti atteikties no plašā Pierobežas pavasara gadatirgus, bet priecājamies, ka šajā laikā tomēr esam raduši iespēju produkcijas realizācijai mūsu pilsētā. Ja valstī situācija būs stabila un būs iespēja organizēt Apes pilsētas svētkus, tad plānojam arī Amatnieku tirdziņu Apes pilsētas svētku ietvaros 22.08.2020 Sekojiet līdz informācijai Apes novada mājaslapā http://www.apesnovads.lv un informatīvajā izdevumā “Apes novada ziņas”. Aktuālā informācija arī FB Uzņēmējdarbība Apes novads.

 Uz tikšanos Apē!

 

Baiba Vadone, Apes novada domes uzņēmējdarbības speciāliste

 


Pierobežas gadatirgus

 

Apes novada pašvaldība ik gadu rudenī un  pavasarī  organizē  gadatirgu ar mērķi popularizēt Apes novadu, iedzīvinot burvīgo pierobežas mazpilsētu ar Latvijā un Igaunijā ražotu produkciju, kā arī  veicinot pārrobežu sadarbību.

Esam mazpilsēta pie robežas, kur abas kaimiņvalstu valodas bieži dzirdamas, un vietējiem iedzīvotājiem tās ir pavisam pierasta lieta. Savā ziņā esam ieguvēji, ka dzīvojam pierobežā, jo arī paši  varam izvērtēt, kādus pakalpojumus un preces izvēlēties šeit pat un kādas kaimiņu valstī. Apes Pierobežas gadatirgus nu jau kļuvis atpazīstams visā Latvijā un arī Igaunijā, un  pēdējos gados pulcē simtiem gan vietējos, gan Baltijas valstu tirgotājus.

Tirgus tradīcijas Apē bijušas jau izsenis, taču Pavasara un Rudens gadatirgus tradīcijas atjaunojušās vairāk par desmit gadu diapazonā un nu jau pieņēmušas vērienīgus apjomus.

Šobrīd, ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojošos pasākumus vīrusa izplatības mazināšanai, plānotie GADATIRGI IR ATCELTI. 

Ja valstī tiks atcelti ierobežojumi un varēsim organizēt Rudens Pierobežas gadatirgu, tad Apē septembra beigās atkal jundīs tirgus aktivitātes, ar tradicionālo rosību. Smaržos pīrāgu, pankūku, grillētas gaļas, īsta koka,  lina burvīgais aromāts un neiztrūkstošā mārtiņrožu rūgtenā smarža. Piedāvājums Apes gadatirgū vienmēr ir plašs.

Esam pateicīgi tirgotājiem, amatniekiem, mājražotājiem par to dažādību ko spēj piedāvāt viņu prasmīgo roku darinājums.

Tirgus jau no seniem laikiem ir bijusi vieta, kur satikties, izpļāpāties, izlielīties, nopelnīt un iegādāties visu sev nepieciešamo, iemainīt, gan izlielīt un noskatīt. Turpinot tradīcijas, gaidīsim atkal gan pircējus gan pārdevējus mūsu Pierobežas gadatirgū!

Sekojiet informācijai mūsu mājaslapā http://www.apesnovads.lv/Gadatirgus

un FB kontā Apes novads

šobrīd aicinām iegādāties vietējo produkcijas  piedāvājumu pie vietējiem uzņēmējiem saimniecībās :

 http://www.apesnovads.lv/turisms-apes-novads/apes-novada-lauku-labumi/

Atbalsti vietējos!

 

Video https://www.youtube.com/watch?v=nE6svDavgGs  

Apes novada uzņēmējdarbības speciāliste
Baiba Vadone

 

 

Dalīties:
26. jūnijs, 2020, Līga Solosteja
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs