25.jūlijā plkst.14:00 Domes kārtējā 10. sēde

Izsludināts iepirkuma konkurss par sociālās dzīvojamās mājas „Jaunroze” rekonstrukcijas īstenošanu

Print Friendly, PDF & Email

 

Izsludināts iepirkuma konkurss par sociālās dzīvojamās mājas „Jaunroze” rekonstrukcijas īstenošanu

Līdz š.g. 16.novembrim izsludināts iepirkuma konkurss par sociālās dzīvojamās mājas „Jaunroze” siltumnoturības uzlabošanas pasākumu īstenošanu. Sociālās dzīvojamās mājas uzlabošanas pasākumi ietver sienu un grīdu siltināšanu, jumta un logu nomaiņu, apkures sistēmas rekonstrukciju, tādējādi uzlabojot ēkas energoefektivitāti, kā arī veikt telpu pārplānošanu un pārbūvi, atbilstoši sociālo dzīvokļu vajadzībām. Vienādu iespēju nodrošināšanas nolūkā, plānots izbūvēt nobrauktuvi pie ārdurvīm, izbūvēt sanmezglu un veikt iekšējo telpu rekonstrukciju, pielāgojot tās cilvēkiem ar kustības traucējumiem.

Rekonstrukcijas darbi notiks projekta „Sociālās dzīvojamās mājas „Jaunroze” siltumnoturības uzlabošanas pasākumi”, kurš tiek realizēts darbības programmas “Infrastruktūra un pakalpojumi” papildinājuma 3.4.4.2. aktivitātes „Sociālo dzīvojamo māju siltumnoturības uzlabošanas pasākumi” ietvaros.         Projekta mērķis ir veikt sociālās dzīvojamās mājas „Jaunroze” rekonstrukcijas darbus, paaugstinot mājas energoefektivitāti un nodrošinot sociālās atstumtības riskam pakļautās iedzīvotāju grupas ar atbilstošu mājokli.

Projekta kopējās izmaksas ir 176 272.71 Ls, tai skaitā Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējums 132 204.53 Ls (75%), Valsts budžeta dotācija pašvaldībām 26 440.91 Ls (15%) un Apes novada domes līdzfinansējums 17 627.27 Ls (10%).

Daiga Bojāre

Apes novada domes projektu vadītāja

 

 

Dalīties:
7. janvāris, 2012, Ābolkalne Liene
lveerudeen

Gaisa temperatūra Apē

Rakstu arhīvs