11.jūlijā plkst.10:00 Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas sēde

18.jūlijā plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas 7.sēde

25.jūlijā plkst.14:00 Domes kārtējā 10. sēde

Zemledus makšķerēšanas sacensības Rõugē (Igaunijā)

Zemledus makšķerēšanas sacensības Rõugē (Igaunijā)

Sestdien, 31.janvārī, Rõugē, uz dziļākā Igaunijas ezera Rõuge Suurjärv (Dižais ezers), notika zemledus makšķerēšanās sacensības, kuras notika Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas atbalstītā projekta „Ceļā uz sportisku sabiedrību pierobežaspašvaldībās” ietvaros. Kopumā sacensībās piedalījās 114 dalībnieku, no kuriem 11 dalībnieki bija no Apes (Normunds Prazņicāns, Gvido, Raitis un Reinis Semjonovi, Ilgonis Karro, Gunārs Mucenieks, Vairis Bernards, Raivis Skujenieks, Mārtiņš Skujenieks, Ints Vīksna, Viktors Semjonovs). Jāsaka gan, ka šoreiz makšķerēšana nemaz nevedās un lielākā noķertā zivs bija236 grami liela, bet pie sava loma tika tikai 24 dalībnieki, kopā noķerot 1672 grami zivju. No Apes komandas veiksmīgākie bija N.Prazņicāns,izmakšķerējot 106 grami lielu asari, ierindojoties 5.vietā, Raitis Semjonovs – 6.vietā ar 104 gramu lielu asari, bet G.Semjonovs – 15.vietā ar 50 gramilielu asaris. Mierinājumam par neveiksmīgu dienu, organizatori Apes komandai uzdāvināja dažādas balvas ar Rõuges pašvaldībassimboliku. Dienas noslēgumā tika rīkota loterija, kurā tika izlozētas divas balvas – mājas kinozāle un makšķernieku piederumu komplekts. Izlozes rezultātā veiksmīgs izrādījās G.Mucenieks no Apes, iegūstot galveno balvu – mājas kinozāli. Otra balva tika Igaunijas komandas pārstāvim.

Visas dienas garumā varēja piedalīties arī dažādās ziemas sporta aktivitātēs.

Paldies, dalībniekiem par piedalīšanos!

Tiksimies 21.februārī, kad Apē notiks sadraudzības ziemas sporta spēles!!!!

Daiga Bojāre,
projektu vadītāja