20.06 plkst.10:00 Finanšu un tautsaimniecības komitejas 6.sēde
Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas sēde;
Sociālo jautājumu komitejas sēde

27.06 plkst.14:00 Domes kārtējā sēde

Uzsākas projekta „STILL ACTIVE” aktivitātes

Uzsākas projekta „STILL ACTIVE” aktivitātes

16.jūnijā Varstos (Igaunijā) notika Igaunijas-Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekta „Development of Cross- Border Co-operation Among the grassroots for development of Sustainable Latvia- Estonia Borderland Communities” (STILL ACTIVE) jeb latviskajā saīsinātajā versijā „JOPROJĀM AKTĪVS” darba grupas pirmā sanāksme. Projekta partneri detalizēti pārrunāja projektā veicamos darbus un aktivitātes, precizēja to īstenošanas grafiku.

Projekta galvenais mērķis ir sekmēt Igaunijas- Latvijas pierobežas reģiona ilgtspējīgu attīstību un konkurētspēju veidojot pārrobežu sadarbības tīklu kopienās to iedzīvotāju līmenī. Projekta gaitā ir paredzēts iesaistīt un apmācīt vietējos iedzīvotājus vecumā 45 gadi +. Projektā kā partneri sadarbosies Latvijas Kopienu iniciatīvu fonds, kā arī 4 pašvaldības un 4 nevalstiskās organizācijas. No Latvijas puses projektā piedalās Apes novada dome un biedrība „Apes attīstības un atbalsta klubs”, Naukšēnu novada dome un biedrība „Ķoņu Kalna Dzīves skola”, bet no Igaunijas puses – Helmes pašvaldība un „Tāgepera brīvprātīgo biedrība” un Varstu pašvaldība un biedrība „Varstu kopienas nams”. Projekta kopējais finansējums ir EUR 217 643, no tiem programmas finansējums EUR 184 996,55.

Notiek apmācības programmu izstrāde projektā „STILL ACTIVE”
Sākas apmācības projektā „STILL ACTIVE”
Projektā „STILL ACTIVE” mācāmies arī pie igauņiem
Noslēdzas apmācību kursa „Kā mazas iniciatīvas var palīdzēt reģioniem kļūt lieliem” aktivitātes