Saistītie raksti

Projekta ietvaros Trapenē uzstāda hokeja laukuma bortus un izveidots apgaismojums

Print Friendly, PDF & Email


Ar LEADER programmas atbalstu realizēts projekts “Nr. 16-07-AL26-A019.2202-000001 „Hokeja laukuma bortu un apgaismojuma izveide Apē” un tā ietvaros Trapenē ir uzstādīti hokeja laukuma borti un izveidots apgaismojums. Tas tapis, pateicoties vietējo iniciatīvai un vēlāk rezultējies projektā ar pašvaldības līdzfinansējumu. Hokeja spēles interesentiem būs nodrošināta iespēja nodarboties ar hokeja spēli, slidotājiem būs iespēja apgūt slidošanas prasmes arī tumšajās ziemas pēcpusdienās un vakaros. Laukuma ierīkošana veicinās aktīva un veselīga dzīvesveida popularizēšanu un brīvā laika un sportisko aktivitāšu paplašināšana pagastā.

Cerēsim, ka ziema mūs šogad lutinās un mēs varēsim jaunizveidoto laukumu izmantot pilnvērtīgi, visu sezonu!

Dalīties:
18. decembris, 2017, Madara Tjuksa
lveerudeen