Saistītie raksti

Foto orientēšanās Gaujienā

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Sestdien, 13.oktobrī Gaujienā notika Foto orientēšanās sacensībās, kad saulainie un siltie laikapstākļi tā vien vilināja doties laukā un baudīt zeltaino rudeni. Ikdienā paejam garām daudzām neparastām un savdabīgām lietām un vietām. Šoreiz Foto orientēšanās dalībniekiem bija jāierauga šīs vietas.

Sacensībās piedalījās 12 komandas, kopā 28 dalībnieki. 2 stundu kontrollaikā komandām bija jāatrod un jānofotografējas pēc iespējas vairāk, no dotajiem 29 objektiem. 4 komandas šo uzdevumu veica, atrodot visus objektus, pārējās komandas iekļāvās laikā, bet attiecīgi atšķīrās atrasto objektu skaits.

Visātrāk doto uzdevumu veica komanda Brālēni ( Uvis un Kristers), tikai nedaudz atpalika Ērces ( Austris un Roberts), kā trešie – meiteņu komanda Tricis un Bicis (Airita un Megija), ceturtā komanda – Puķītes ( Niks, Samanta, Ronalds). Veiksmīgi ar uzdevumu galā tika ne tikai jauniešu komandas, bet arī senioru komanda Foršie (Veneranda un Valērijs), atrasti 20 objekti. Ilze Dāve piedalījās kopā ar mazbērniem, viņas ģimene ar komandām bija viskuplāk pārstāvēta sacensībās: Somieši @Co – 27 objekti, Lēnās meitenes – 11 objekti.

Visiem dalībniekiem dāvanās vitamīni – dzērvenes no Very Berry, kā arī gandarījums par sacensībām un sportiski aktīvi pavadītu skaistu rudens dienu.

Sanita Sproģe
Gaujienas Info centra vadītāja
Dalīties:
19. oktobris, 2018, Madara Tjuksa
lveerudeen