Saistītie raksti

Aicinām iedzīvotājus pašvaldības un valsts iestāžu pakalpojumus saņemt attālināti

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 

Saistībā ar valdības izsludināto ārkārtējo situāciju valstī ar mērķi ierobežot Covid-19 izplatību, sekojot līdzi noteiktajām Slimību profilakses un kontroles centra rekomendācijām un lai rūpētos par darbinieku un apmeklētāju veselību, Apes novada dome ir izdevusi rīkojumu,

Pašvaldības iestādēm nodrošināt pakalpojumu sniegšanu iedzīvotājiem attālināti no 2020. gada 16. marta līdz jauna rīkojuma izdošanai.

Aicinām novada iedzīvotājus izmantot e-pakalpojumus valsts pārvaldes portālā http://www.latvija.lv  un pašvaldības mājaslapā http://www.apesnovads.lv.

Valsts pārvaldes portālā latvija.lv ir pieejami vairāk nekā 700 e-pakalpojumi, turklāt lielu daļu no tiem pilnībā var pieteikt un saņemt elektroniski bez nepieciešamības doties klātienē uz iestādi. Īpaši tas attiecas uz dažādu pabalstu pieteikšanu, dzīvesvietas deklarēšanu, dažādu izziņu saņemšanu no valsts reģistriem. Tieši tāpat elektroniski var nosūtīt iesniegumu jebkurai iestādei, iesniegt gada ienākumu deklarāciju u.c.

Aicinām Apes novada iedzīvotājus izmantot gan telefoniskas konsultācijas iespējas, gan rakstiskas konsultācijas, sazinoties ar pašvaldības speciālistiem. Apes novada domes kontaktinformācija pieejama šeit:

http://www.apesnovads.lv/kontakti-apes-novads/

Apes novada dome aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem pret sevi un citiem un sekot līdzi oficiālajai informācijai Ministru kabineta mājaslapā http://www.mk.gov.lv  un Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) tīmekļa vietnē http://www.spkc.gov.lv .  

 

Dalīties:
17. marts, 2020, Ligita Pujiņa
lveerudeen