Saistītie raksti

Aizritējis jauno izpildītāju konkurss Gaujienā

Print Friendly, PDF & Email

 

 

 

 4. martā Gaujienas mūzikas un mākslas skolā norisinājās IX Jauno izpildītāju konkurss. Šogad tajā piedalījās 16 audzēkņi no 4 skolām. Jauno pianistu un akordeonistu sniegumu vērtēja Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolas Klavierspēles programmas vadītāja Ilze Mazkalne un pedagoģe Irita Merga.

Jaunākajā A grupā diplomus par 2.vietu saņēma Edžus Everts Prazņicāns un Milana Vasakova no Alūksnes mūzikas skolas, pedagogs Lāsma Cunska, par 3.vietu – Jasmīna  Kopilova no Smiltenes mūzikas skolas, pedagogs Inga Strazdiņa, bet atzinību saņēma Sofia Jakobsone no Smiltenes mūzikas skolas, pedagogs Inguna Balode.

B grupā 1. vietu nopelnīja Santa Bērziņa, pedagogs Lāsma Cunska, 2.vietu Armando Zujevs, pedagogs Alfs Kitlis, 3.vietu Ance Ābolkalne, pedagogs Lāsma Cunska, atzinību saņēma Kārlis Strodāns, pedagogs Alfs Kitlis- visi audzēkņi ir no Alūksnes mūzikas skolas.

Vecākajā C grupā atzinības par labu sniegumu saņēma Tobias Rauhameki no Gaujienas mūzikas un mākslas skolas, ped. Silva Eidemane un Samanta Kvitko no Smiltenes mūzikas skolas, pedagogs Zaiga Rozenberga. Konkursā piedalījās arī Amatas novada mūzikas un mākslas skolas audzēkņi.

Visi audzēkņi un pedagogi saņēma gan saldas, gan arī vitamīniem bagātas balvas, par kurām paldies  sakām mūsu atbalstītājiem SIA Very Berry, biedrībai Vītolēni, personīgi Ojāram Jurčam. Konkursu finansiāli atbalsta Apes novada dome.

Silva Eidemane,

Gaujienas mūzikas un mākslas skolas pedagoģe

Dalīties:
5. marts, 2020, Ligita Pujiņa
lveerudeen