Saistītie raksti

Apes Industriālajā parkā ir radīts tehnisko risinājumu birojs “RVR Solutions”

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Lai iesaistītos vietējās ekonomikas stiprināšanā, apenietis, Roberts Voropajevs, ar LEADER programmas projektu Nr.20-07AL26-A019.2014-0005, ir radījis tehnisko risinājumu biroju “RVR Solutions”.

Birojs ir iekārtots Apes Industriālajā parkā, vienā no ēkām. Lai aprīkotu biroju, bija nepieciešami ne tikai telpas uzlabojumi, bet arī biroja mēbeles (biroja galds un krēsls). Un, kur nu bez modernajām tehnoloģijām, datortehniku, precīzāk – darbstacija, monitors, strāvas stabilizators, portatīvais dators, 3D skeneris, programmatūra, datortehnikas aksesuāri (datorpele, rasēšanas manipulators, tastatūra, peles paliktnis).

Uzņēmums plāno sniegt šādus pakalpojumus:

  • specializētie projektēšanas darbi,
  • tehnisko rasējumu izveide,
  • izstrādājumu specifikāciju izveide,
  • vizualizāciju izveide,
  • 3D skenēšana,
  • reversā inženierija,
  • failu sagatavošana priekš CNC mašīnām.

Ar 3D skenēšanu varēs veikt precīzus mērījumus, kas nepieciešams, lai izgatavotu konkurētspējīgu produktu gan metālapstrādē, gan galdniecībā, gan mašīnbūvē.

“RVR Solutions” sniegtais pakalpojums piesaistīs uzņēmumus, kuru darbības veikšanai ir nepieciešami grafiskie rasējumi, kā arī, dizaina vizualizācijas. Tiks piedāvāti uzmērīšanas darbi arī izbraukumos.

Pats idejas autors par šī projekta īstenošanu ir pārliecināts, ka, attīstoties tehnoloģijām un iekārtām, aug šāda veida pakalpojumu pieprasījums un tehnoloģiju attīstība spēj nodrošināt kvalitatīvu darba izpildi.

Kopējās projekta “Tehnisko risinājumu birojs “RVR Solutions”, adresē: “Druvas”, Apē, attiecināmās izmaksas ir 14921,96 euro, no tām publiskais finansējums – 10445,36 euro.

Roberts Voropajevs

 

 

 

 

 

 

Dalīties:
7. oktobris, 2020, Līga Solosteja
lveerudeen