Saistītie raksti

Mazpilsētas Apes Lielā sporta jauda

Print Friendly, PDF & Email

 

 

14.oktobrī Alūksnes kultūras centrā Alūksnes NVO organizētā konferencē “Mēs rosīgās kopienās” no Apes novada ar optimisma bagātu stāstu “Mazpilsētas Apes Lielā sporta jauda” piedalījās Daiga Bojāre.

Daiga Bojāre dalījās pieredzē par sporta tradīcijām Apē, par cilvēku iesaistīšanos, līdzdarbošanos, vēlmi darboties dažādu sporta pasākumu organizēšanā, veidojot vienotu kopienu un piederības sajūtu. Kā Daiga atklāja, aiz katra pasākuma stāv līderis, kurš apvieno ap sevi spēcīgu brīvprātīgo komandu, kopā uzburot jaudīgus notikumus un tradīcijas Apē. Daiga uzsvēra piecus spēcīgus Apes sporta stāstus – motokross “Vaidavas kauss” un “Zelta mopēds”, velomaratons, novuss, volejbols, 4×4 automašīnu sports, kuru rosība izskan Latvijā un ārpus Latvijas robežām. Kā Daiga teica: “Mēs darām no visas sirds un vēlamies darīt un ticēt, ka viss izdosies. Ir jābūt uz viena viļņa!”.

Paldies Daiga par patieso, iedvesmojošo un enerģijas pilno kopienas stāstu! Paldies visiem darbīgajiem Apes cilvēkiem, kuri tic saviem spēkiem, iet, dara un iesaistās!

Paldies Alūksnes NVO centram par konferences organizēšanu, tā bija vērtīga pieredze un iespēja tikties ar biedrību un uzņēmumu pārstāvjiem, kā arī personības izaugsmes treneri, izzinot dažādas iniciatīvas savās kopienās.

Ilze Ērmane, Apes novada dome

Foto Agita Bērziņa

Dalīties:
15. oktobris, 2020, Līga Solosteja
lveerudeen