Saistītie raksti

Vasaras nometnes Gaujienā

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Vasarā, kad daļēji varam sākt atkal satikties klātienē, Gaujienā notiks nometnes. Tās organizēs biedrība Vītolēni, sadarbībā ar Gaujienas mūzikas un mākslas skolu, Gaujienas pamatskolu un Apes novada domi.

Radošā mūzikas nometne Vītolēni 2021 notiks mazliet citādā formātā, divās daļās. Pirmajā nedēļā no 11.līdz 17.jūlijam satiksies kora dalībnieki, bet otrajā no 18.līdz 24.jūlijam – orķestris. Kopīgā tikšanās notiks 24.jūlijā Vītolsvētku koncertā, kurā visi atskaņos sagatavotās programmas. Šo nometni līdzfinansē Latvijas valsts mežu un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstītā Vidzemes kultūras programma 2021, kuru izsludināja Vidzemes plānošanas reģions (VPR).

Piecu dienu piedzīvojumu nometnē “Šeit un tagad!” piedalīsies 30 Apes novada bērni un jaunieši vecumā no 6-16 gadiem. Šī dienas nometne notiks Gaujienā no 2.līdz 6.augustam. Nodarbībās bērni kopā ar māksliniekiem strādās radošās darbnīcās, veidos ģimenei draudzīgus vides objektus, iepazīsies ar Gaujienas kultūrvēsturi, ģimenes vērtībām Jāzepa Vītola muzejā, mācīsies sadarboties, pildot uzdevumus Mūzikas takā, sportos, ies pārgājienos, pārvarēs piedzīvojumu trasīti, kopā muzicēs un gatavos mūzikas instrumentus no dažādiem materiāliem. Nometni finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Projekta līgums Nr.2021.LV/ĢDP/046/18. Informācija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par informācijas saturu atbild biedrība Vītolēni.

No 8.līdz 13.augustam plānota arī sporta nometne “Skrienam kopā! “, kurā Apes novada bērniem un jauniešiem tiks dota iespēja aktīvi atpūsties, sportot un  iegūt jaunas zināšanas.

 

 

 

 

Dalīties:
17. jūnijs, 2021, Madara Tjuksa
lveerudeen