Saistītie raksti

Aicina piedalīties piecu dienu piedzīvojumu nometnē Gaujienā

Print Friendly, PDF & Email

 

Aicinām piedalīties piecu dienu piedzīvojumu nometnē “Šeit un tagad!” Apes novada bērniem un jauniešiem vecumā no 6-16 gadiem. Šī dienas nometne notiks Gaujienā no 2.līdz 6.augustam.

Nometnē bērni kopā ar māksliniekiem strādās radošās darbnīcās, veidos vides objektus, iepazīsies ar Gaujienas kultūrvēsturi, ģimenes vērtībām Jāzepa Vītola muzejā, mācīsies sadarboties, pildot uzdevumus Mūzikas takā, sportos, ies pārgājienā, pārvarēs piedzīvojumu trasīti, kopā muzicēs un gatavos mūzikas instrumentus no dažādiem materiāliem.

Pieteikšanās līdz 15.jūlijam. Anketas pieejamas un aizpildāmas tiešsaistē, kā arī papīra formātā –  Apes bibliotēkā, Virešu pagasta pārvaldē, Virešu pagasta pārvaldē, Vidagas bibliotēkā, Trapenes pagasta pārvaldē, Gaujienas pagasta pārvaldē (2.stāvā), muzejā “Anniņas”.

Jautājumu gadījumā zvanīt Ilzei Dāvei, tālr. 26492989

Nometne ir bezmaksas.

Nometni finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Projekta līgums Nr.2021.LV/ĢDP/046/18. Informācija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par informācijas saturu atbild biedrība Vītolēni.

 
Dalīties:
1. jūlijs, 2021, Madara Tjuksa
lveerudeen