Saistītie raksti

Gaujiena skan

Print Friendly, PDF & Email

 

 

Sanāciet, sabrauciet Gaujienā, jo te ir noskaņa, te skan mūzika, te ir enerģija, iedvesma un dabas spēks!

Visas dienas garumā aicinām iepazīt Gaujienu un  Gaujienas muižas parka un Jāzepa Vītola muzeja “Anniņas” apkaimē izveidoto MŪZIKAS TAKU, kurā dodoties var reizē skatīt šejienes dabas ainavas un iemēģināt roku āra mūzikas instrumentu spēlē.

No plkst. 18.00 Gaujienu pārņems mūzikas un skaņas burvība, ko radīs Rīgas profesionālais kamerkoris Ave Sol, nometnes Vītolēni koris un simfoniskais orķestris, Apes un Gaujienas skolu kori.

Iestājoties tumsai, pēc plkst. 21.00, izbaudi Nakts mūziku „DABAS GARS”, kas pieskandinās visu Anniņu ieleju.

Muzikālā Pastaiga notiks brīvdabā, ievērojot aktuālos valstī noteiktos epidemioloģiskos noteikumus, nedrūzmējoties un ievērojot 2 metru distanci.

Mūzikas noskaņu organizēšanu un ieviešanu atbalsta Latvijas–Krievijas pārrobežu sadarbības programmas projekts Nr.LV-RU-019  “Dabas objektu kā enerģijas un iedvesmas avotu veicināšana ar vietējās vēstures palīdzību un jauniem risinājumiem”  (Spirit of nature – “Dabas gars”), Biedrība “Vītolēni”, Vidzemes plānošanas reģions, Kultūrkapitāla fonds, Smiltenes novada pašvaldība.

 

 

 

 

Dalīties:
19. jūlijs, 2021, Madara Tjuksa
lveerudeen