Saistītie raksti

Vaidavings 2021 Vaidavas dabas takā

Print Friendly, PDF & Email

 

Vaidavings 2021 Vaidavas dabas takā, kurā aicinām ģimenes aktīvai atpūtai.
Šoreiz mūsu moto: “ Ģimene – daba – latviskums”. Aicinām atrast laiku, lai radītu, darītu un baudītu to visu kopā 17. un 18. jūlijā, Apē.

Aktīvās atpūtas pasākums ģimenēm Apē tiks veidots jau trešo reizi. Katru reizi tajā ir cita tēma, kurā ļaujam ģimenēm ar bērniem uzzināt, izpētīt apgūt ko jaunu, neizmēģinātu. Šoreiz akcentu vēlamies likt uz latviskajām tradīcijām  – dziesmu, deju, rotaļu apguvi. Daba ap Vaidavas upi ir ļoti bagāta, tāpēc vēlamies interesentus iepazīstināt ar augiem un to pielietojumu, kas aug Vaidavas krastos un izpētīt arī dzīvo radību, kas mājo upes dzīlēs un mīt tās krastos.

Sestdien 17. jūlijā
Darbosimies dažādās darbnīcās, peldēsimies, rāposim, bridīsim, runāsim par sajūtām, dejosim latvju dančus…

Svētdien 18. jūlijā
Gleznosim, iepazīsim dažādus mūzikas instrumentus, piedalīsimies Bumbu dzīšanas sacensībās, laimēsim garšīgas un skaistas lietas, baudīsim Igauņu ģimenes koncertu, ar dejošanu, kopīgu dziedāšanu.  

Šobrīd esam programmas izstrādē un ir nepieciešami precizējumi, bet pavisam drīz programma būs pieejama gan uz informatīvajiem stendiem, gan Apes tautas nama facebook profilā. Lūdzam sekot informācijai sociālajos tīklos, bet, ja kas nav skaidrs, zvaniet, jautājiet…

Mēs apenieši visi esam viena liela ģimene, tāpēc gaidīts ikviens

Vaidavings tiek veidots sadarbībā ar “Apes Attīstības Atbalsta klubu” īstenojot Sabiedrības integrācijas fonda Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “Ģimenei draudzīga pašvaldība” projekta ”Ape rada un dara!” pasākumu kopumu “Ko sēsi , to pļausi!”.

Vaidavinga darba grupas vārdā Ilva Sāre

#SIF_vietagimenei

 

Dalīties:
9. jūlijs, 2021, Madara Tjuksa
lveerudeen